• Kategorie
  • Enscape Floating - 3 lata

Enscape - Program do fotorealistycznych wizualizacji. Licencja na 3 lata. Współpracuje z: Sketchup, Revit, Archicad, Rhinoceros, VECTORWORKS

Liczba stanowisk:
Floating - Licencja może być przenoszona pomiędzy komputerami
Okres ważności:
3 lata
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
14637.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Enscape, narzędzie wizualizacyjne dla architektów i projektantów wnętrz, umożliwia szybkie tworzenie realistycznych wizualizacji w czasie rzeczywistym. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi łatwo współpracuje z Revit, SketchUp i Rhino, ułatwiając płynne przejście od projektowania do wizualizacji. Przyspiesza to proces projektowy i pomaga w ocenie projektu, wspierając przemyślane decyzje.

 

enscape

 

Odkryj kluczowe funkcje Enscape

 

Technologia w czasie rzeczywistym

Technologia w czasie rzeczywistym umożliwia wizualizację projektu jako w pełni wyrenderowanego spaceru 3D, który można nawigować i eksplorować z każdego kąta. Dzięki dwukierunkowej wymianie geometrii między programem CAD lub BIM a renderem, możesz na bieżąco śledzić każdą aktualizację swojego planu. Wykorzystaj wsparcie NVIDIA Deep Learning Super Sampling, aby poprawić wydajność podczas przechodzenia.

 

Rzeczywistość wirtualna

Zanurz się w fascynujący realizm rzeczywistości wirtualnej, aby zobaczyć swój projekt z nowej perspektywy. Podłącz zestaw VR, taki jak Oculus Rift S czy HTC Vive, i przygotuj się na spacer lub lot przez swój projekt. Nie uwierzysz, jak niezwykłe wrażenia to wywoła.

 

Enscape - Narzędzia przepływu pracy. Wizja przed rozpoczęciem projektowania

 

Kontekst lokalizacji

Pozbądź się długotrwałego procesu modelowania topografii i importowania geometrii dzięki trybowi "Kontekst Lokalizacji". Zobacz, jak będzie wyglądał Twój budynek na działce i podejmuj lepsze decyzje, mając na uwadze realny kontekst otoczenia.

 

Widoki ortogonalne

Żaden projekt nie jest kompletny bez rzutu poziomego czy przekroju; w wielu sytuacjach jest to najbardziej klarowny i prosty sposób prezentacji zakresu, wielkości i zamierzeń projektu. Jeden kliknięcie wystarczy, aby stworzyć dwuwymiarowy widok z trójwymiarowego projektu. Łatwo przełączaj się między różnymi płaskimi perspektywami, aby tworzyć rzuty poziome czy przekroje boczne.

 

Informacje BIM

Tryb BIM umieszcza wszystkie potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kliknąć na dowolny pojedynczy lub zgrupowany element w oknie Enscape, aby natychmiast wyświetlić wszystkie dostępne dane BIM. Lub wyszukaj element w naszym menu trybu BIM, a natychmiast zobaczysz jeden lub wszystkie przypadki tego obiektu podświetlone w oknie Enscape.

 

Współpraca

Nie ważne, czy chodzi o prośbę o zmianę, sugestię dotyczącą materiałów czy problem, zaznaczaj kwestie bezpośrednio w projekcie za pomocą nowej funkcji współpracy przy adnotacjach. Dziel się postępami, zachowaj kontekst i korzystaj z ciągłej komunikacji z zespołem oraz zewnętrznymi współpracownikami.

 

Enscape - Tekstury i materiały

 

Biblioteka materiałów

 

Skorzystaj z dostępu do ponad 392 predefiniowanych, wysokiej jakości materiałów w bibliotece materiałów Enscape. Wyraź swoją estetykę projektową i z łatwością popraw realizm każdej sceny.

 

enscape materiały

 

Edytor materiałów

Dopracuj materiały w edytorze materiałów Enscape. Wykorzystaj mapy wysokości i dostosuj tekstury, aby podnieść poziom realizmu w swoich wizualizacjach.

 

Aktualizacja materiałów

Zastąp istniejące materiały w swoim obecnym projekcie materiałami z Biblioteki Materiałów. Skorzystaj z funkcji „Replace with Enscape Material” w Edytorze Materiałów.

 

Kolekcja zasobów 3D

 

Biblioteka zasobów

Nasza ciągle rozwijająca się biblioteka zasobów pomoże Ci wypełnić scenę życiem i uczynić ją jeszcze bardziej realistyczną. Przeglądaj tylko małą część naszej kolekcji, aby poczuć dostępne modele. Cały czas dodajemy nowe.

 

Umieszczanie zasobów

Dostęp do biblioteki zasobów Enscape w oknie renderowania. Wybierz, umieść i edytuj pojedyncze lub wielokrotne aktywa w swojej scenie projektowej za pośrednictwem okna renderowania Enscape. Zobacz zmiany odzwierciedlone na żywo w modelu budynku i ciesz się tą dwukierunkową funkcją umieszczania aktywów.

 

Niestandardowa biblioteka zasobów

Nowa niestandardowa biblioteka zasobów zapewnia, że możesz dodać dowolny aktyw, którego wymaga Twój projekt. Niezależnie od tego, czy chodzi o spełnienie indywidualnych potrzeb, czy standardów korporacyjnych, możesz uwzględnić niestandardowe aktywa w swoich projektach. Ta ekspertna funkcja pozwala dodać specjalne akcenty i stworzyć unikalne doświadczenia projektowe.

 

Zasoby z możliwością dostosowania koloru lub materiału

Zmień kolor lub materiał zasobów za pomocą panelu dostosowywania. Dostosuj parametry, aby podkreślić lub zintegrować aktywa w scenach.

 

enscape cloud

 

Ustawienia atmosfery

 

Chmury

 

Poznaj ustawienia chmur w Enscape: dostosuj gęstość i różnorodność chmur, aby doskonale oddać atmosferę i nastrój Twojej sceny. W zależności od zdefiniowanych parametrów, renderowanie będzie jaśniejsze lub ciemniejsze, a chmury gęstsze lub rzadsze. Dostosuj czas dnia, aby zobaczyć, jak chmury przemieszczają się po dynamicznym niebie Enscape.

 

Czas dnia

 

Podróż przez czas: symuluj sytuacje oświetleniowe o różnych porach dnia lub sprawdź koncepcję oświetlenia sztucznego w budynku nocą. Jeśli chcesz poznać warunki świetlne w dowolnym mieście na świecie o konkretnej porze: zbocz z utartego szlaku i określ lokalizację.

 

Efekty obrazu

 

Kinowy widok i atmosfera sceny mogą być regulowane przez ustawienia obrazu. Spraw, aby Twoje renderowanie wyglądało, jakby zostało zrobione profesjonalną kamerą DSLR. Dostosuj intensywność blasku lub flary obiektywu, aby uwypuklić konkretne szczegóły lub rozjaśnić cały obraz.

 

Mgła

 

Mgła nadaje scenie głębi, sprawiając, że promienie światła są bardziej widoczne; użyj jej do symulacji rozproszenia pyłu lub warstwy gęstej mgły. Czas dnia ma bezpośredni wpływ na kolor mgły; o zachodzie słońca będzie ona bardziej intensywna. Wypróbuj mgłę w swojej scenie, inaczej będzie to mglista okazja.

 

Głębia ostrości

 

Skup się na tym, co chcesz. Dzięki temu ustawieniu wybierasz, która część modelu wyróżnia się na pierwszym planie. Zwróć uwagę na konkretne szczegóły i rozmyj inne, aby stworzyć dynamiczny obraz.

 

Kompozycja i oświetlenie 

 

Tryb biały

 

Zacznij od czystej kartki: jeśli chcesz skupić się na architekturze, a nie na materiałach czy kolorach, włącz White Modę. Wszystkie kolory są ustawione na biały, podczas gdy inne parametry, takie jak połysk czy wypukłość, są zachowane, aby zachować naturalny wygląd sceny.

 

Widok światła

 

Jeśli chcesz wygenerować analizę oświetlenia swojego modelu, po prostu włącz widok światła. Ta opcja wyświetli, ile luksów pada na każdą powierzchnię. Włącz widok światła i dostosuj czas dnia, aby zobaczyć, jak Twój model wchodzi w interakcję ze światłem w dowolnym momencie. Sprawdź, czy Twój projekt podgrzewa atmosferę czy pozostawia Cię obojętnym.

 

Tryb polistyrenowy

 

Renderuje wszystkie powierzchnie jak prawdziwy materiał polistyrenowy, przy czym światło słoneczne jest rozpraszane przez przerzedzoną geometrię. Gdy ten tryb jest wybrany, pojawia się dodatkowe ustawienie o nazwie Transmisja, które określa, ile światła jest przepuszczane przez geometrię.

 

Kontur

 

Podkreśl intensywność form geometrycznych w swoim projekcie, używając suwaka w ustawieniach wizualnych. Można to połączyć z trybami widoku, aby uzyskać interesujące efekty.

 

 


 

Sprawdź również:

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia