Enscape 4.0 - 1 rok

Enscape 4.0 - Program do fotorealistycznych wizualizacji. Licencja na 1 rok / 1 stanowisko. Współpracuje z: Sketchup, Revit, Archicad, Rhinoceros, VECTORWORKS

2193.00 2730.60 -20%
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2457.54
Do końca promocji pozostało:
Liczba stanowisk::
Fixed - Jedna licencja przypisana do komputera
Okres ważności::
1 rok
szt.
Więcej o produkcie
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa:
Angielska
Zawartość pakietu:
Licencja na program

Enscape - Wiodąca na rynku aplikacja do wizualizacji w czasie rzeczywistym. Szybka, łatwa w pełni zintegrowana z Twoimi ulubionymi narzędziami projektowymi.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, oprogramowanie łatwo integruje się z popularnymi programami projektowymi, takimi jak Revit, SketchUp i Rhino.

Przejście od projektu do wizualizacji jest płynne. Enscape przyspiesza proces projektowy, umożliwiając ocenę wyglądu projektu na bieżąco. To z kolei ułatwia podejmowanie świadomych decyzji projektowych.

 

enscape

 

Odkryj kluczowe funkcje Enscape

 

Spacer w czasie rzeczywistym


Technologia w czasie rzeczywistym umożliwia wizualizację twojego projektu jako w pełni wyrenderowanego spaceru 3D, który można eksplorować z każdej strony. Dzięki dwukierunkowej wymianie geometrii między twoim programem CAD lub BIM a systemem renderującym, każda aktualizacja planu jest natychmiast widoczna. Wykorzystaj wsparcie NVIDIA Deep Learning Super Sampling, aby poprawić wydajność podczas spacerów.

 enscape vr

Rzeczywistość wirtualna


Zanurz się w przekonującym realizmie rzeczywistości wirtualnej, badając swój projekt. Podłącz zestaw VR, taki jak Meta Quest 3 czy HTC Vive Pro 2, i przygotuj się na spacer lub lot przez swoje dzieło. Nie uwierzysz, jak niezwykłe wrażenia to wywoła.

enscape denoiser 

NVIDIA Denoiser


Podnieś jakość swoich spacerów wirtualnych i eksportów obrazów dzięki zaawansowanemu rozwiązaniu do redukcji szumów, NVIDIA ReLAX Denoiser. Ciesz się wyraźnością i klarownością w zamkniętych przestrzeniach wewnętrznych z minimalnym światłem bezpośrednim, szczególnie na błyszczących lub metalicznych powierzchniach.

Eksporter scen V-Ray


Przenieś kluczowe dane z Enscape do V-Ray oraz innych aplikacji projektowych, w tym 3ds Max i Cinema 4D, za pomocą plików .vrscene. Od wstępnych projektów po finalną produkcję, unikaj powielania pracy i lepiej współpracuj z interesariuszami projektu.

Enscape 4.0 – Dla wszystkich


Najnowsza wersja stanowi podstawę przyszłości. Enscape 4.0 to rozwiązanie wieloplatformowe, które umożliwia użytkownikom macOS korzystanie z łatwości i szybkości pełnego procesu projektowania i wizualizacji, podobnie jak ich koledzy z systemu Windows. Oprócz jednolitego doświadczenia na różnych platformach, Enscape 4.0 oferuje:

Animowane zasoby roślinności


Odkryj 178 wariantów nowych animowanych zasobów roślinności. W kolekcji znajdują się drzewa, krzewy i kwiaty typowe dla Europy Północnej i Południowej, Ameryki Północnej, Australii i Oceanii. Dodaj swojemu projektowi realizmu dzięki subtelnemu falowaniu liści na drzewach. Dopasuj estetykę do swojego projektu krajobrazowego.

Unikalne zasoby ludzi 


Do biblioteki zasobów Enscape dodano 32 nowe, unikalne zasoby osób. Wybieraj spośród kolekcji osób w różnych pozach, ubraniach i akcesoriach. Popraw percepcję proporcji, integrując skalę ludzką. Podkreśl funkcję przestrzeni za pomocą odpowiednio dobranego tła.

NVIDIA Denoiser do eksportów 


Zmniejsz szumy w eksportowanych projektach dzięki NVIDIA Denoiser. Aktywowany dla obrazów, monopanoram i wideo, gdy włączony w ustawieniach. Popraw ostrość na błyszczących powierzchniach w zamkniętych wnętrzach.
Zmniejsz występowanie artefaktów wizualnych na obrazach.

Wsparcie dla nowych zestawów VR


Korzystaj z oficjalnego wsparcia dla nowych zestawów rzeczywistości wirtualnej (VR): Meta Quest 3 i HTC Vive Pro 2.
Ciesz się szybszymi czasami ładowania. Lepszą jakością szczegółów.

Współpraca z Chaos


Wprowadzenie eksportera scen V-Ray pozwala na przeniesienie kluczowych danych z Enscape do V-Ray i innych aplikacji projektowych, w tym 3ds Max i Cinema 4D. Dalsze doskonalenie jednolitego przepływu pracy między Enscape a V-Ray.
Umożliwienie lepszej współpracy w ekosystemie Chaos.

Parametry:
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa:
Angielska
Zawartość pakietu:
Licencja na program
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Pytanie o produkt
Podpis:
E-mail:
Pytanie o produkt: