Sketchup Pro EDU - Oprogramowanie do projektowania 3D dla szkół i uczelni

Skorzystaj z licencji SketchUp dla szkół i uczelni. Ucz projektowania i modelowania 3D za pomocą zaawansowanych narzędzi.

sketchup edu


SketchUp jest Łatwym do nauki, ale zarazem zaawansowanym narzędziem, które studenci opanują bez trudu. Z myślą o szkołach i uniwersytetach stworzono specjalne licencje laboratoryjne SketchUp. Instalując je na komputerach stacjonarnych w salach dydaktycznych, można od razu przejść do projektowania.

Sketchup dostępny w twojej szkole


SketchUp to jednym z najczęściej używanych na rynku narzędzi do projektowania 3D. Dzięki bogatej bazie rozszerzeń dostosujesz go do prowadzonych zajęć szkoleniowych,


Dostępne są wygodne opcje licencjonowania Sketchup dla szkół i uczelni.


SketchUp Pro - Sieciowe Licencje lab

Rodzaj i typ licencji Licencje sieciowe z możliwością instalacji na komputerach stacjonarnych w laboratoriach komputerowych.
Cena od 75 zł brutto ( zakup minimum 10 stanowisk)
Ważność licencji 1 rok
Instalacja i aktywacja Licencja jest zarządzana za pośrednictwem chmury. Sala wykładowa musi mieć aktywne połączenie z internetem w celu autoryzacji i pracy w programie SketchUp.
ZAPYTAJ O LICENCJĘ DLA SZKÓŁ:

Kontakt e-mail:  info@viasoft.pl


GSM: +48 607 682-759Licencje dostępne są dla akredytowanych szkół, uczelni, do użytku w ramach nauki. Nie mogą być wykorzystywane komercyjnie.