Sketchup Pro 2019


SketchUp to łatwe w obsłudze oprogramowanie do modelowania 3D, dedykowane dla początkujących, jak i profesjonalistów z różnych branż. Barierą przy tworzeniu projektów w SketchUp jest Twoja wyobraźnia. Od architektury i projektowania wnętrz, przez wydruki 3D po planowanie przestrzenne - praca ze SketchUpem jest łatwa, szybka i przyjemna.

Tworzenie modeli 3D dla profesjonalistów? Ten produkt jest dla Ciebie.Rozszerzony i uniwersalny pakiet rozwiązań dla efektywnej pracy. Nowe oraz rozbudowane funkcje do modelowania 3D i dokumentacji 2D. Narzędzia do przechowywania i współdzielenia Twoich projektów w chmurze. Efektowna i efektywna prezentacja modeli na urządzeniach mobilnych oraz do rzeczywistości wirtualnej. To wszystko dostępne w najnowszej wersji SketchUp Pro 2019.


Zestaw narzędzi do modelowania 3D

SketchUp Pro for Desktop

Łatwe i szybkie modelowanie 3D.

SketchUp for Web

Zaawansowana platforma do modelowania w sieci, wyposażona we wszystkie funkcje jakich potrzebujesz.

Magazynowanie w chmurze bez ograniczeń

Udostępniaj, współpracuj, gromadź swoje projekty w chmurze. Zyskasz elastyczność w pakiecie ze spokojem ducha.

Dokumentowanie projektów 2D

Twórz zestawy skalowanych rysunków 2D z wykorzystaniem LayOut.

Przeglądanie modeli VR

Zaskocz klientów spacerem poprzez stworzony dla nich projekt, za pomocą zestawów Microsoft HoloLens, HTC Vive lub Oculus, za pośrednictwem telefonu lub tabletu.

Funkcje, które spersonalizują Twój projekt

Możesz sprawić by Twój projekt zyskał niepowtarzalny wygląd dzięki niestandardowym stylom, materiałom oraz outlinerowi. A dzięki dynamicznym komponentom dodasz swojej pracy lekkości i łatwości.

sketchup 2019

Wyraźna komunikacjaDodawanie komentarzy
Dzięki LayOut pomożesz swoim klientom lub partnerom, upewnić się że udało Ci się ująć to o czym rozmawialiście, a zaakceptowany pomysł może przejść w kolejny etap realizacji.

Kontekst i detale
Nie zastanawiaj się już nad tym czy Twoje rysunki właściwie komunikują Twoje założenia. Jasno przedłożysz materiały, długości i wszelkie detale swojemu kontrahentowi, budowniczym lub projektantowi wnętrz.

Rzeczywista skala
Z łatwością wyjaśnisz zawiłe szczegóły modelu oraz zaprezentujesz go w rzeczywistej skali…wszystko na jednej stronie.


sketchup 2019


Niestandardowe pola opisu

Spersonalizujesz swoje rysunki dzięki możliwości wyboru profesjonalnych szablonów pól opisowych.

sketchup 2019

Wiele widoków

Szybciej zyskasz aprobatę, kiedy w jednym miejscu podasz: wszystkie kąty, wszystkie detale i konteksty.

sketchup pro 2019


Skojarzone wymiary
Musisz wprowadzić zmiany w modelu? LayOut natychmiast aktualizuje wymiary, etykiety oraz geometrię modelu kiedy dokonujesz zmian w SketchUp. Łatwizna.sketchup 2019Miliony modeli w zasięgu ręki
Podziel się swoją pracą ze światem
Wiemy, jak dumny jesteś z tego co stworzyłeś w SketchUp… i powinieneś być. Nie twórz modeli do szuflady! Dziel się nimi ze społecznością i inspiruj innych.

Znajdź model czegokolwiek zechcesz
Szukasz idealnej sofy do swojego projektu? Pobierz model innego użytkownika, dodaj do swojego projektu i pracuj dalej.

Promuj swoje produkty
Posiadasz produkt, który może zainteresować architekta, projektanta wnętrz lub stolarza? 3D Warehouse to miliony rzeczywistych użytkowników. Zwiększ sprzedaż i świadomość marki poprzez umieszczenie produktów przed oczami swoich klientów.

Porównanie wersji produktu Sketchup 2019


sketchup 2019