Rhino to potężny program do modelowania i projektowania 3D, który jest szeroko stosowany w przemyśle projektowym, architekturze, projektowaniu produktów i wielu innych dziedzinach. Program oferuje wiele funkcji i narzędzi, które pozwalają na tworzenie skomplikowanych kształtów i projektów 3D, w tym krzywych, powierzchni, siatek i wielu innych.


Rhino - Współpraca z dodatkowymi wtyczkamRhino jest również bardzo elastyczny i łatwo rozszerzalny dzięki dostępności dodatkowych wtyczek i modułów, które umożliwiają użytkownikom dostosowanie programu do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Dzięki temu Rhino jest bardzo popularny wśród projektantów i artystów, którzy chcą stworzyć unikalne projekty i modele 3D.


Łatwy w obsłudze
Rhino jest programem łatwym w obsłudze, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, który pozwala na szybkie tworzenie i edytowanie modeli 3D. Program jest również kompatybilny z innymi popularnymi programami do projektowania 3D, takimi jak AutoCAD czy SketchUp, co ułatwia przenoszenie projektów między różnymi platformami.


W skrócie, Rhino to niezwykle wszechstronny i potężny program do modelowania i projektowania 3D, który oferuje wiele narzędzi i funkcji, które umożliwiają tworzenie skomplikowanych projektów i modeli 3D w łatwy i intuicyjny sposób.