Czekaliście? My też! Z ogromną radością informujemy, że niebawem w naszej ofercie pojawi się najnowsza odsłona ulubionego przez projektantów narzędzia - PRO100 w wersji 7! Przygotujcie się na zupełnie nowy wymiar projektowania.

Co nowego? w PRO100 7Nowa wersja przynosi szereg innowacji i ulepszeń, które zrewolucjonizują sposób, w jaki tworzycie swoje projekty. Szybsza, bardziej intuicyjna obsługa. Zmiany w interfejsie programu, odświeżony wygląd, nowe ikony. Ulepszone opcje tworzenia bibliotek. Nowe opcje ustawienia kamer. Blokada osi, edycja siatek, mapowanie tekstur. Możliwość tworzenia warstw z elementów projektu, ukrywanie obiektów. Nowe opcje edycji oświetlania i wiele więcej...


pro100 7


Dla kogo?


Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym projektantem wnętrz, architektem, czy pasjonatem tworzenia własnych przestrzeni – nowa wersja PRO100 sprawi, że Twoje projekty nabiorą życia w sposób, o którym dotąd mogłeś tylko marzyć.

Nie przegap!

Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco z informacjami o dacie premiery i specjalnych ofertach wprowadzających. Niebawem więcej szczegółów!


Odkryj nowe możliwości z PRO100 7. Projektuj szybko, efektywnie i z przyjemnością. Sprawdź naszą ofertę już wkrótce i przekonaj się, jak łatwo możesz przenieść swoje projekty na zupełnie nowy poziom.