GstarCAD jest alternatywnym oprogramowaniem CAD o wysokiej kompatybilności z AutoCAD. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w ciągłym ulepszaniu i innowacyjnym rozwiązaniom, GstarCAD jest dziś zdecydowanie przed konkurencją w zakresie wydajności, stabilności i innych kluczowych wskaźników i staje się wiodącym oprogramowaniem CAD na świecie.

GstarCAD 2019


Dzięki nowym technologiom, innowacyjnym funkcjom i wyjątkowej wydajności, oparty na DWG C- GstarCAD 2019 pozwala poprawić efektywność przy projektowaniu oraz znacznie zmniejszyć liczbę błędów i koszty.

Przestrzenie robocze łączące wygląd interfejsuProjektowanie 2D i klasyczny interfejs mogą być przełączane w mgnieniu oka. Interfejs rysowania 2D jest obsługiwany przez wstążkę z jej zakładkami i panelami. Wyświetla najczęściej używane polecenia jako miniatury dla łatwego wyboru. Klasyczny interfejs jest obsługiwany przez paski narzędzi i jest najbardziej preferowany przez starych użytkowników. Wygląd interfejsu sprawia, że środowisko rysowania jest bardziej komfortowe, ponieważ obsługuje opcje dla stosowania różnych schematów, jak również pokazywać lub ukrywać pasek menu, paski narzędzi, zakładki plików i pasek stanu.

Dynamiczne wprowadzanie danych


Funkcja dynamicznego wprowadzania danych zapewnia interfejs poleceń w obszarze roboczym w pobliżu kursora, co pomaga zachować skupienie uwagi w obszarze rysowania. Oszczędzaj czas pisania i dowiaduj się, co jest dłuższe lub krótsze. Dynamiczne wprowadzanie danych może natychmiastowo automatycznie uzupełnić nazwę polecenia.

Paleta właściwości i narzędzi


Paleta właściwości wyświetla właściwości wybranego obiektu lub zestawu obiektów. Możesz określić nową wartość, aby zmodyfikować dowolną właściwość, która może zostać zmieniona. Paleta narzędzi zapewnia efektywną metodę organizacji i rozmieszczenia bloków.

Centrum projektowania


Centrum projektowania zapewnia interfejs graficzny, za pomocą którego można przetwarzać i ponownie wykorzystywać rysunki i ich obiekty (bloki, warstwy, odnośniki zewnętrzne i zawartość dostosowaną do indywidualnych potrzeb) z plików rysunkowych, dysków sieciowych i lokalizacji internetowych. W ten sposób można przyspieszyć tworzenie rysunków.