• Kategorie
  • SU Podium V2.6

SU Podium V2.6 - Profesjonalny silnik renderujący dla Sketchup

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
1258.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Mocny, intuicyjny, dostępny. SU Podium V2.6 umożliwia każdemu tworzenie pięknych, fotorealistycznych renderów z modeli SketchUp bez trudności i frustracji związanych z nauką skomplikowanego programu.

SU Podium działa całkowicie wewnątrz SketchUp od początku do końca i wykorzystuje funkcje SketchUp, które już znasz, aby osiągnąć imponujące rezultaty.

SU Podium jest intuicyjne dla użytkowników SketchUp, łatwe do opanowania dla początkujących, a prosty interfejs i wszechstronne presety skracają krzywą uczenia się do minut zamiast miesięcy.

SU Podium
Co to jest SU Podium?

SU Podium V2.6 to wtyczka do renderowania fotorealistycznego dla SketchUp, stworzona, aby przekształcić modele SketchUp w obrazy o realistycznym oświetleniu, właściwościach materiałów, odbiciach i załamaniach światła.

SU Podium V2.6 wykorzystuje zaawansowaną technologię renderowania, ale pozostaje wierna swojemu pierwotnemu celowi: uczynienie fotorealistycznego renderowania w SketchUp łatwym i satysfakcjonującym zadaniem. Interfejs użytkownika jest prosty i nie wymaga zaawansowanej wiedzy z zakresu technik renderowania.

Raytracing i Globalne Oświetlenie: SU Podium używa algorytmu mapowania fotonów, który zapewnia dokładny raytracing i globalne oświetlenie, co skutkuje pięknymi, fotorealistycznymi obrazami. Chociaż użytkownik nie musi znać używanej technologii, warto zauważyć, że można szybko uzyskać wysokiej jakości obrazy z realistycznymi odbiciami i oświetleniem.

Wielowątkowość: SU Podium wykorzystuje wielowątkowość, aby wykorzystać wszystkie rdzenie i wątki procesora. Podium nie jest hybrydowym silnikiem renderującym; dla rozwiązania opartego na GPU oferujemy ProWalker GPU zasilany przez NVIDIA Iray.

Dostępność na różnych platformach: SU Podium V2.6 obsługuje systemy operacyjne Windows lub Mac, z wsparciem dla SketchUp 2017 (tylko Windows) 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, oraz 2024. Użytkownicy wcześniejszych wersji SketchUp muszą zainstalować SU Podium V2.5, które jest kompatybilne wstecz z SketchUp 2014.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia