• Kategorie
  • Rhino 6 Mac

Rhino 6 for Mac - Narzędzie do projektowania

Liczba stanowisk 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
5127.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność
Skok technologiczny w dziedzinie projektowania obiektów 3D stał się faktem dzięki aplikacji Rhino 6 To nowoczesne narzędzie sprawdza się zarówno w przypadku prostych prac projektowych jak i bardzo skomplikowanych, tworzonych chociażby przez architektów. Program udostępnia standardowe możliwości projektowania, znane z takich programów jak chociażby AutoCAD, ale przewagę nad konkurencją zyskał dzięki implementacji nowoczesnej technologii NURBS. 

Twórz nieziemskie obiekty 3D dzięki technologii NURBS 

Połączenie CAD z NURBS sprawiło, że teraz projektanci dostają w swoje ręce narzędzie pozwalające tworzyć idealnie gładkie krawędzie wszystkich obiektów. Oferują to specjalne narzędzia krzywych oraz powierzchni. Co ważne, aplikacja jest w pełni kompatybilna z innymi programami graficznymi, gdyż obsługuje ponad 30 formatów plików, w tym najbardziej uniwersalny DWG i DXF.

rhino
cyfrowy model został wykonany w Rhino i renderowany przez V-Ray.
Technologia nakładania na siebie modeli 

Kolejnym, bardzo ważnym narzędziem, które cechuje program Rhino 6 jest możliwość nakładania na siebie jednej bryły na drugą. Można to wykonywać w formie 3D, z pełnym zachowaniem wszelkich proporcji oraz wymiarów. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu technologii SPLOP oraz UDT. 

Oprogramowanie graficzne Rhino 6 to jedne z najbardziej profesjonalnych pakietów tego typu na rynku. Program znosi bariery technologiczne i znacząco obniża wymagania sprzętowe do tworzenia profesjonalnych obiektów 3D.

  • Sprawdź również: