Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką cookies. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym, możesz zmienić ustawienia z przeglądarce.
OziExplorer 3D - Przeglądanie map stworzonych w programie OziExplorer w trybie 3D
Cena:149.00
szt.
Dostępność i dostawa
Więcej o produkcie
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
Kod kreskowy:
EAN:
OziExplorer 3D
Jest interaktywną aplikacją, która pozwala na przeglądanie map stworzonych w programie OziExplorer w trybie 3D. Mapy można obracać, przybliżać, oddalać a sam program może stanowić dodatek do programu OziExplorer. Najważniejsze funkcje programu OziExplorer 3D:
wyświetlanie map w trybie 3D,
większość map, które nie mogą być wyświetlone w OziExplorer mogą zostać pokazane z wersji OziExplorer 3D (często z powodów licencyjnych),
możliwość obrcania map w 3D i przesuwania w dolonych kierunkach,
podgląd ścieżek, punktów,
przybliżanie i oddalanie,
wsparcie dla dodawania cieni i mgły na mapach,
możliwość wgrania kilku map naraz,
pokazywanie pozycji GPS na mapie,
zapis i kopiowanie do schowka aktualnej pozycji na napie z możliwością wydruku,
i wiele więcej.
Aby w pełni korzystać z tworzenia i przeglądania map 3D, musisz posiadać zakupioną wersję OziExplorer3D oraz zakupioną wersję OziExplorer
Parametry:
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.