• Kategorie
  • Google SketchUp Pro 8.0 ENG Mac

Google SketchUp Pr - Komercyjna licencja dla programu Google SketchUp Pro 8.0 - Na MAC

Zapytaj o dostępność
1899.00
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Google SketchUp - Popularny program do modelowania 3D

Aplikacja umożliwia użytkownikowi prezentację oraz tworzenie zaawansowanych projektów. Ten dość prosty w obsłudze program , ale posiadający wiele możliwości ułatwia pracę przy tworzeniu i modyfikowaniu modeli, jednocześnie daje możliwość importowania/eksportowania, co zapewnia elastyczność i funkcjonalność.

 

UWAGA - Produkt niedostępny - Sprawdź najnowszą aktualną wersję 

 


Aplikacja pozwala łączyć elementy 3D z elementami 2D, takimi jak zdjęcia, projekty graficzne, tekst, szablony blokowe, a nawet tekst pisany ręcznie, w celu tworzenia atrakcyjnych prezentacji interaktywnych Twoich projektów.

Możliwości:

  • eksportowanie modeli 3D do formatów CADowskich i innych formatów 3D,
  • eksport modeli do formatu 2D,
  • tworzenie dokumentacji i prezentacji,
  • tworzenie, dokumentowanie i przedstawianie Twoich projektów przy użyciu jednego prostego narzędzia.

Szybki i niezawodny

Nowy SketchUp jest jeszcze szybszy oraz bardziej intuicyjny, dodane zostały narzędzia dla zaawansowanych użytkowników, oraz uproszczono wyszukiwanie i współdzielenie modeli ze światem.

Prostszy w obsłudze

Dzięki krawędziom, które automatycznie przerywają pozostałe w miejscu ich przecięcia, obiektom, które są inteligentne na tyle, że wiedzą jak powinny się zachować, oraz rysowanie podpowiedzi, które są bardziej spójne z rysunkiem, Google SketchUp 8.0 jest bardziej intuicyjny w porównaniu ze swoimi poprzednimi wersjami.

Współpraca i wymiana


W Google SketchUp 8.0 możesz wyszukiwać gotowe modele oraz komponenty z Google 3D Warehouse bezpośrednio z poziomu przeglądarki „Komponentu". Wszystko co zostanie wyszukane w 3D Warehouse może zostać zapisane na dysk twardy, umożliwiając pracę z modelem bez dostępu do Internetu.

PRO! LayOut 3


LayOut oficjalnie wyszedł z wersji beta i jest gotowy do użytku. LayOut 3 jest szybszy, mniej zawodny i posiada renderowanie wektorowe, poprawiono również obsługę tekstu i wiele więcej. Zaawansowani użytkownicy SketchUp Pro mogą również tworzyć Dynamiczne Komponenty: modele animacyjne, korzystać z funkcji inteligentnego skalowania oraz replikacji.

SketchUp Pro zawiera LayOut, narzędzie 2D do to tworzenia cyfrowych prezentacji, projektowania dokumentów oraz prostych szkiców konstrukcyjnych z modelu SketchUp. LayOut łączy modele 3D z tekstem i rysunkami 2D w celu stworzenia dokumentacji projektu, rysunków konstrukcyjnych oraz cyfrowych prezentacji.

Za pomocą LayOut możesz dodawać tekst, wymiary oraz elementy 2D do Twojego modelu 3D w celu stworzenia interaktywnej prezentacji, w formie pokazu slajdów lub wysokiej rozdzielczości wydruku aby udostępnić informacje o projekcie klientom czy zespołom projektu.

Wymiaruj modele SketchUp oraz inne rysunki.


Dodano nowe bardzo potężne narzędzie do wymiarowania. Łatwe tworzenie skalowanych, izometrycznych oraz widoków z różnych perspektyw modelu.

Prezentuj swoje modele za pomocą wymiarów, tekstu i grafiki.


LayOut umożliwia Ci tworzenie wielostronicowych dokumentów, dodawanie grafiki takich jak logo czy nagłówek, oraz zapis wzorca aby Twoja praca była spójna. Możesz również przypisać różne skale rysunku do każdego z Twoich widoków modelu i wymiarować go bez opuszczania LayOut oraz bez korzystania z osobnego narzędzia CAD.

Przestań eksportować obrazy ze SketchUp'a i zachowaj mnóstwo czasu.


Twój plik LayOut 3 jest połączony z modelami SketchUp, które do niego wprowadziłeś. Kiedy robisz zmianę w swoim modelu, te zmiany są automatycznie odzwierciedlone w Twojej prezentacji. Koniec z eksportowaniem nowej paczki obrazów za każdym razem kiedy twój projekt sie rozszerza.

Używaj jednego dokumentu do prezentacji na ekranie jak i do wydruku.


Możesz tworzyć wydruki wysokiej rozdzielczości, jak i eksportować do formatu PDF aby pokazać swoją prezentację na pełnym ekranie - wszystko z tego samego pliku.

PRO! Style Builder 2
 

Usuwając z rysunku określoną ilość detali można pomóc klientowi dostrzec jego pełny obraz. Odręczne szkice uwypuklają niuanse i pokazują osobowość autora, co pomaga w zrozumieniu jego zamysłu. 

Po stworzeniu dowolnego własnego stylu i zastosowaniu go w modelach SketchUp, nikt inny nie będzie mógł tworzyć modeli takich jak Twoje. Modele i rysunki tworzone w ten sposób będą unikalne.

Sprawdź również:

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia