V-Ray 6 z którym Sketchup wspołpracujeV-Ray 6 rozszerza swoje możliwości, będąc kompatybilnym ze Sketchup od wersji 2019 do 2023. Ta integracja zapewnia użytkownikom dostęp do najnowszych funkcji renderowania w V-Ray 6, jednocześnie pozwalając na pracę z różnymi wersjami Sketchup, co gwarantuje elastyczność i innowacyjność w projektowaniu.

V-Ray 5 sprawdź z którą wersją Sketchupa działaV-Ray 5, narzędzie do renderowania, wspiera SketchUp od wersji 2017 do najnowszej 2022. Ta aktualizacja otwiera drzwi do zaawansowanych wizualizacji i płynnej integracji, umożliwiając profesjonalistom i entuzjastom tworzenie oszałamiających projektów z większą łatwością i efektywnością. Idealne połączenie dla architektów, projektantów i artystów, V-Ray 5 i SketchUp razem stanowią potężne narzędzie do przekształcania pomysłów w rzeczywistość.z jakimi wersjami sketchup współpracuje v-rayV-Ray NEXT z którymi wersjami Sketchup działaV-Ray Next, narzędzie do renderowania, jest kompatybilne ze Sketchup od wersji 2016 aż do 2020. Ta współpraca umożliwia użytkownikom łączenie zaawansowanych funkcji V-Ray Next z szerokim zakresem wersji Sketchup, zapewniając płynność pracy i nieograniczone możliwości projektowe.

 

V-Ray 3 z jakimi wersjami Sketchup współpracuje


Od SketchUp Pro 2015 do 2018 oferuje doskonałą współpracę z V-Ray, obsługując zarówno wersję 3.40, jak i 3.60. Ta synergia pozwala użytkownikom na wykorzystanie zaawansowanych narzędzi renderowania w V-Ray 3 w połączeniu z intuicyjnym modelowaniem przestrzennym oferowanym przez SketchUp, co zapewnia wyjątkową efektywność i elastyczność w projektowaniu i wizualizacji.

Pakiet Sketchup + V-Ray


kup teraz