Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak szybko V-Ray 5 jest w stanie renderować na Twoim sprzęcie? Z V-Ray Benchmark, darmową, samodzielną aplikacją do testowania prędkości renderowania Twojego systemu, teraz to możliwe. Jest prosta w obsłudze, szybka i zawiera trzy testy silników renderujących, które sprawdzają kompatybilność z różnymi typami sprzętu.

Trzy silniki testowe obejmują: V-Ray, kompatybilny z procesorami (CPU), V-Ray GPU CUDA, kompatybilny zarówno z procesorami (CPU), jak i kartami graficznymi (GPU), oraz V-Ray GPU RTX, kompatybilny z kartami graficznymi RTX. Każdy z silników renderujących V-Ray 5 jest testowany za pomocą trzech specjalnie przygotowanych scen.

V-Ray Benchmark pozwala zobaczyć, jak Twój komputer radzi sobie w porównaniu z innymi, a także dowiedzieć się, jak różne kombinacje sprzętowe mogą przyspieszyć proces renderowania.

Zalety korzystania z V-Ray 5 Benchmark obejmują:

  1. Szybkość - Otrzymaj wyniki benchmarku w zaledwie jedną minutę. Dzięki temu, możesz szybko przetestować różne konfiguracje sprzętowe i optymalizować wydajność swojego systemu.

  2. Inteligencja - Porównaj wydajność sprzętu za pomocą naszego inteligentnego systemu punktacji. System ten pozwala na łatwe porównanie wyników między różnymi urządzeniami i konfiguracjami, ułatwiając identyfikację najbardziej efektywnych ustawień.

  3. Elastyczność - Przetestuj dowolną kombinację procesorów (CPU), kart graficznych (GPU) w swoim systemie, lub obie te opcje naraz, aby zobaczyć, jak radzą sobie w porównaniu. Ta funkcja umożliwia indywidualne dostosowanie testów do specyfikacji Twojego sprzętu.

Pomocniczo, V-Ray® Benchmark to nie tylko narzędzie do mierzenia wydajności. To również świetny sposób na odkrywanie, jak różne kombinacje sprzętowe mogą wpływać na prędkość renderowania, co z kolei umożliwia lepsze planowanie i alokację zasobów dla przyszłych projektów.

Skorzystaj z V-Ray® Benchmark, aby zrozumieć pełną moc swojego sprzętu i maksymalizować jego wydajność w swoich projektach renderowania