Lumion 11 właśnie nadchodzi najnowsza wersja

Jak co roku w porze jesiennej, zapowiadana jest najnowsza wersja programu Lumion. Producent właśnie udostępnił pierwszy trailer UWAGA! w całości wykonany w Lumion 11. Zapowiada się ciekawie......
Dokładnej daty premiery producent jeszcze nie zdradził, ale zapewnia, że będzie to niebawem. Warto zapoznać się z nowościami i zobaczyć co ciekawego proponują w nadchodzącej wersji.

Kup nową licencję Lumion 10.5, otrzymaj bezpłatne uaktualnienie do Lumion 11.


Od dnia 1 października, jeżeli zakupisz nową licencję Lumion 10.5, automatycznie otrzymasz bezpłatne uaktualnienie do Lumion 11, w dniu oficjalnej premiery.

Nie są wymagane żądne dodatkowe formalności. Już teraz możesz rozpocząć tworzenie projektu w Lumion 10.5. Kiedy zostanie wydana nowa wersja Lumion 11, producent poinformuje na e-mail o oficjalnym wydaniu najnowszej wersji, dodatkowe informacje będą dostępne również na koncie klienta.

 

 

Lumion - Wymagania sprzętowe i systemowe

 

Rekomendowane wymagania do pracy:


  • Połączenie internetowe: Komputer z programem Lumion musi być podłączony do Internetu.
  • Karta graficzna: która uzyskała w G3DMark około 14 000 pkt lub więcej za pomocą nowoczesnych sterowników. Przykładowe układy graficzne: Nvidia GeForce RTX 2070, AMD Radeon RX 5700XT lub lepsze. Zalecana pamięć 8GB lub więcej.
  • System operacyjny: Aktualny system operacyjny Windows 10 64-bitowy
  • Procesor: Intel/AMD - który uzyska w CPUMark około 2.200 pkt lub więcej. AMD Ryzen 5 2600, Intel Core i7-4790 lub lepszy
  • Rozdzielczość ekranu:  może być wyższa niż 1920 x 1080, jednak będzie to miało wpływ na wydajność Lumiona.
  • Pamięć (RAM): 32GB lub więcej
  • Dysk twardy: SATA3 SSD lub NVME m.2 storage ( co najmniej 40Gb wolnej przestrzeni)

Jeżeli planujesz zakupić komputer do Lumion zalecamy, aby posiadał on co najmniej wymienione wyżej podzespoły.