Gratulacje, zakupiłeś subskrypcję SketchUp. Co dalej?Aktywuj swoją subskrypcję SketchUp, kierując się poniższymi krokami!

Jeśli nie masz jeszcze identyfikatora(konta) Trimble

 1. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail włączznie z katalogiem SPAM pod adresem, który podałeś podczas zakupu subskrypcji; Otrzymasz wiadomość e-mail od noreply_identity@trimblepaas.com o temacie "Trimble Account Creation Notification"
 2. W wiadomości e-mail kliknij Activate account (yellow button), masz na to 72h, jeżeli nie zdąrzysz:

  Mój link aktywacyjny wygasł. Co teraz?

  W e-mailu aktywacyjnym jest napisane, że należy kliknąć przycisk w ciągu 72 godzin. Jeśli jednak czekałeś zbyt długo, nadal możesz kliknąć ten przycisk. Przeniesie Cię na właściwą stronę. Tam będziesz musiał wprowadzić wymagane pola. Po wykonaniu tej czynności witryna poinformuje Cię, że Twój link wygasł i będziesz musiał kliknąć link „zapomniałem hasła”.

 3. Po kliknięciu w kolejnym oknie wpisz tutaj swój adres e-mail i wybierz hasło.


Jeśli masz aktywny Trimble ID( posiadasz konto na portalu Trimble)

 1. Sprawdź swoją pocztę na adresie, który podałeś podczas zamawiania subskrypcji;
  Otrzymasz wiadomość e-mail z adresu noreply_identity@trimblepaas.com z tematem: our subscription for SketchUp Pro/Studio/..., annual termed contract is here
 2. Zaloguj się do swojego Portalu zarządzania kontem UWAGA: Do logowania użyj adresu e-mail, z którego dokonano zakupu subskrypcji!
 3. Wybierz konto, które ma oznaczenie „Purchased via……”.


  SKETCHUP konto


 4. Jeżeli wszystko jest prawidłowo w zakładce MY PRODUCT pojawi się zakupiona subskruypcja 


Uruchom SketchUp Pro


Zaloguj się przy użyciu swojego ID Trimble uruchomienie SketchUp Pro na komputerze z systemem Windows można zrobić poprzez dwukrotne kliknięcie w skrót, który automatycznie pojawia się na pulpicie po zainstalowaniu SketchUp Pro.

Na komputerach z systemem macOS można uruchomić SketchUp Pro, przeszukując folder z programem "SketchUp 202x" w folderze "Aplikacje" lub za pośrednictwem "Launchpad". Możesz również przeciągnąć ikony na swój Dock, aby szybko mieć do nich dostęp.

Po uruchomieniu programu musisz zalogować się na adres e-mail, który ma właściwy 'Dostęp do produktu'!