3D Warehouse - Modele 3D i społeczność internetowa

3D Warehouse to magazyn materiałów 3D i społeczność internetowa dla każdego, kto tworzy lub wykorzystuje modele 3D.

Dzięki 3D Warehouse możesz:

  • Pobierać modele, które stworzyli inni.
  • Przesyłać swoje własne modele.
  • Połączyć się z innymi użytkownikami 3D Warehouse.


3D Warehouse to niesamowity zasób dla każdego, kto używa SketchUp. Oto tylko krótki opis sposobów korzystania z 3D Warehouse:

Pobierz modele, które dopełnią wygląd Twojego projektu 3D. Na przykład, jeśli modelujesz wnętrze budynek, możesz pobrać modele 3D urządzeń Bosch, okna Marvin lub Pella, kolory farb Sherwin-Williams i wiele innych. Sami producenci przesłali niektóre z tych modeli, a na stronie można znaleźć inne markowe modele, które użytkownicy 3D Warehouse stworzyli i udostępnili.


3d warehouse sketchup

 

Pobierz modele projektów z zakresu obróbki drewna. Stolarze należą do społeczności 3D Warehouse. Możesz wyszukać modele projektów stolarskich, które inni stworzyli, aby sprawdzić, w jaki sposób powstaje gotowy element. W opisie, niektórzy użytkownicy wyjaśniają również, jak znaleźć konkretne plany projektu obróbki drewna.

Prześlij stworzone przez siebie modele. Niezależnie od tego, czy jesteś hobbystą czy profesjonalistą, możesz udostępnić swoje modele 3d innym do pobrania. Użytkownicy, którzy pobierają Twoje modele, mogą zgłaszać uwagi i komentarze lub zadawać pytania.

Połącz się z innymi użytkownikami 3D Warehouse. Jeśli podoba Ci się model, który pobrałeś lub masz pytania dotyczące jego utworzenia, możesz przeczytać i dodać komentarze na temat modelu lub skontaktować się z twórcą. Jeśli profesjonalnie zajmujesz się modelami 3D, możesz użyć 3D Warehouse, aby pokazać swoją pracę w społeczności SketchUp online.

Zobacz także:


Sketchup Pro 2019 PL

Sketchup Pro 2019 EN

Pakiet Sketchup Pro 2019 PL + V-Ray NEXT

Pakiet Sketchup Pro 2019 ENG + V-Ray NEXT