Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
  • Zwcad

Aktualizacja do ZWCAD 2019 - Najnowsza wersja popularnego program do projektowania 2D/3D
799.50
Aktualizacja do ZWCAD 2019 - Najnowsza wersja popularnego program do projektowania 2D
676.50
Program CAD do projektowania 3D w wersji premium
8856.00
Program CAD do projektowania 3D w wersji premium
17466.00
Program CAD do projektowania 3D w wersji premium
23616.00
Program CAD do projektowania 3D w wersji lite
5904.00
Program CAD do projektowania 3D w wersji premium
28905.00
Program CAD do projektowania 3D w wersji professional
17466.00
Program CAD do projektowania 3D w wersji standard
11685.00
Program do projektowania 2D
1549.00 -21% 1223.71
Najnowsza wersja popularnego program do projektowania 2D i 3D, w konkurencyjnej cenie
2570.70
Najnowsza wersja popularnego program do projektowania 2D, w konkurencyjnej cenie
2078.70

ZWCAD - Program do projektowania 2D i 3D

 

ZWCAD – opis programu i jego możliwości

ZWCAD to program wspierający projektowanie w konkurencyjnej cenie, przeznaczony dla osób zajmujących się przygotowaniem dokumentacji technicznej – architektów, inżynierów itd. Jest kompatybilny z formatami CAD, takimi jak DWG i DXF, obsługuje również język AutoLISP. Jego niewątpliwe zalety to intuicyjna obsługa (analogiczna do programu AutoCAD) i niska cena.

ZWCAD pozwala na tworzenie rysunków 2D/3D z wykorzystaniem opcji do kreślenia różnego rodzaju linii, łuków, kształtów, rysowania brył oraz dokumentowania poszczególnych elementów projektu. Umożliwia również wczytywanie obrazów rastrowych, uruchamianie skryptów VBA i – w wersji Professional – edycję brył ACIS. Po zakończeniu projektowania pozwala na zapis wszystkich ustawień drukowania do pliku.

Dla programu ZWCAD dostępnych jest również wiele branżowych nakładek, służących m.in. do znakowania dróg, rysowania kół zębatych, projektowania konstrukcji żelbetonowych, tworzenia projektów instalacji sanitarnych czy kreślenia prętów kodowanych.

Wersje programu ZWCAD

ZWCAD 2012 opiera się napopularnym silniku IntelliCAD. Pozwala na otwieranie wielu arkuszy i plików w oddzielnych kartach, pracę na warstwach, renderowanie obiektów trójwymiarowych, zarządzanie stylami czy obliczanie pól powierzchni.

Silnik IntelliCAD został jednak porzucony w wersji ZWCAD 2017 – twórcy napisali od podstaw nowe jądro programu. Dzięki temu aplikacja działa szybciej i stabilniej, umożliwia również obsługę procesów wielordzeniowych i lepszą kompatybilność w zakresie wymiany plików oraz eksportu i importu do wielu popularnych formatów.

Najnowsza wersja programu – ZWCAD 2019 – wprowadza kolejną serię udogodnień, takich jak:

  • przyspieszenie pracy aplikacji;
  • niemęczącą wzroku kolorystykę;
  • podgląd edycji atrybutów w czasie rzeczywistym;
  • kalkulator;
  • uproszczony proces instalacji.

W kolejnych aktualizacjach, które ukazują się średnio co 1-2 miesiące, zostaną wdrożone kolejne funkcje i optymalizacje działania do potrzeb użytkownika.

Wersja testowa i licencja

ZWCAD jest dostępny w wersji testowej, która od momentu instalacji pozostaje aktywna przez 30 dni. W tym czasie program działa w pełnej funkcjonalności.

Wraz z pełnowartościową wersją programu użytkownik otrzymuje natomiast klucz USB oraz dopasowany do niego kod licencyjny. Klucz USB umożliwia łatwą zmianę stanowiska pracy – wystarczy przejść na inny komputer, włożyć klucz do portu USB i uruchomić program.

ZWCAD posiada jednocześnie bogaty plik pomocy, wyjaśniający krok po kroku obsługę programu i zasadny korzystania z aplikacji. Interfejs i dokumentacja są dostępne w polskiej wersji językowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ceną programu ZWCAD i zakupu w naszym sklepie.