• Kategorie
  • SketchUp Pro Szkoła / Uczelnia - pakiet 10 stanowisk

SketchUp Pro - 1 rok - Licencja edukacyjna - na program dla szkół, akademii.

Liczba stanowisk:
10
Okres ważności:
1 rok
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Dla szkół i akademii
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
1697.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Sketchup Pro – Twoje narzędzie do perfekcyjnego modelowania 3D

 

Czy szukasz niezawodnego programu do kreacji 3D w środowisku edukacyjnym? Sketchup Pro to odpowiedź na Twoje potrzeby! Odkryj narzędzie, które przewyższa konkurencję w prostocie i efektywności. Licencja dla szkół i akademii na 1 rok

 

Zaawansowane Funkcje, Prosta Obsługa


Nie trać czasu na skomplikowane interfejsy. Sketchup Pro oferuje intuicyjne środowisko, które pozwoli Ci skupić się na kreacji, nie na szukaniu właściwej opcji.

 

Edukacyjny Partner Nr 1


Dzięki dedykacji dla sektora edukacyjnego, program jest idealnym wyborem dla pracowni szkolnych i akademickich. Stawia na rozwój umiejętności i efektywną naukę.

 

Profesjonalne i realistyczne projekty

 

Zaskocz swoich uczniów, kolegów, a nawet siebie. Z Sketchup Pro twoje projekty ożywają, prezentując się realistycznie i profesjonalnie.

 

Wsparcie i Aktualizacje na Pierwszym Miejscu


Nie zostawiamy Cię samemu. Nasze regularne aktualizacje gwarantują, że zawsze będziesz pracować na najnowszej wersji oprogramowania, a nasza pomoc techniczna jest tu, by Ci służyć.

 

Nie Czekaj!


Zainwestuj w przyszłość Twojej pracowni. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników Sketchup Pro i przekształć sposób, w jaki doświadczasz modelowania 3D.

 

Akcja!

Nie zwlekaj! Odkryj nowy wymiar edukacji z Sketchup Pro. Zamów już dziś i zacznij kreować przyszłość.

Sketchup  - Informacje o licencji

 

Licencje i ich rodzaje

 

Licencje przydzielane jednej osobie, która może być użyta tylko przez zarejestrowanego użytkownika i nie może być udostępniana innym osobom. Licencja może być aktywowana na dwóch komputerach (np. laptopie i komputerze stacjonarnym), ale jednocześnie może być używana tylko na jednym.

 

SketchUp Pro licencja klasyczna – licencja wieczysta komercyjna programu SkerchUp Pro. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przez okres jednego roku. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji 10GB przestrzeni na dysku w chmurze Trimble Connect.

 

SketchUp Pro Subskrypcja - Roczna licencja komercyjna na program SketchUp Pro. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przez rok. Dodatkowo licencja zawiera: AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web, nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect, wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

 

SketchUp Studio Subskrypcja - Roczna licencja komercyjna na program SketchUp Studio rozszerzona o oprogramowanie do analizy energetycznej projektu - Sefaira. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Studio oraz mailowe wsparcie techniczne. Wersja Studio zawiera dodatkowo:: Sefaira, AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web, nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect, wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

 

SketchUp Free – jest jedyną darmową wersją SketchUp dostępną z poziomu przeglądarki internetowej. Program posiada ograniczoną funkcjonalność (np. nie można instalować wtyczek). Zastąpił SketchUp Make, który przestał być rozwijany przez producenta w 2017 roku. Program przeznaczony jest wyłącznie do pracy niekomercyjnej.

 

Sketchup EDU - Dostępne dla uczniów, studentów oraz akredytowanych instytucji szkoleniowych, do użytku w ramach kształcenia. Nie mogą być stosowane do pracy komercyjnej (dla zysku) żadnego rodzaju.

 

Sieciowe licencje laboratoryjne - przeznaczone dla pracowni szkolnych. Licencje sieciowe do zainstalowania na komputerach stacjonarnych w laboratoriach komputerowych. Licencja jest zarządzana za pośrednictwem chmury. Laboratoria muszą posiadać aktywne połączenie z internetem w celu autoryzacji i używania programu SketchUp. Minimalna liczba licencji: 10 stanowisk. Ważność licencji: 1 rok.

 

Pojedyncza licencja sieciowa z kilkoma stanowiskami. pozwalająca na dostęp do SketchUp dla każdego w firmie. Właściciel licencji może zainstalować SketchUp na tylu komputerach ile potrzebuje. W tym samym momencie program będzie mogło uruchomić tylu użytkowników ile stanowisk zawartych jest w licencji. Licencja sieciowa może być wykupiona dla minimum 10 stanowisk.

 

Wersja testowa SketchUp - Przed decyzją o zakupie użytkownik może pobrać wersję testową posiadającą możliwości SketchUp Studio. Wersja testowa jest ważna 30 dni i można ją użyć tylko raz dla danej edycji. Do uruchomienia wersji testowej wymagane jest Trimble ID.Sketchup - Programy dostępne w subskrypcjiLicencje bazujące na subskrypcji
(SketchUp Pro Subskrypcja, SketchUp Studio, SketchUp Studio dla studentów i nauczycieli) zawierają dodatkowe narzędzia i programy:

Trimble Connect
- to platforma do przechowywania i współpracy w chmurze dostępna za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych, mobilnych, internetowych i rzeczywistości mieszanej. Pozwala użytkownikom udostępniać i uzyskiwać dostęp do informacji o projekcie w dowolnym miejscu za pomocą narzędzi do współpracy, w tym oznaczania 3D, przypisywania zadań i sprawdzania konfliktów.


SketchUp Viewer dla urządzeń mobilnych
- przeglądarka dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS/Android. Pozwala otwierać projekty przygotowane w SketchUp oraz 3D Warehouse, Trimble Connect i innych dysków w chmurze. Posiada funkcjonalność AR – rzeczywistości rozszerzonej i scalanie modeli 3D z kontekstem świata rzeczywistego.


SketchUp Viewer dla XR (VR/MR)
– przeglądarka projektów SketchUp przeznaczona dla urządzeń rzeczywistości mieszanej MR (Microsoft Holo Lens) oraz wirtualnej VR (Oculus Rift i HTC Vive).


SketchUp Web
– rozszerzona wersja SketchUp Free umożliwiająca pracę w przeglądarkach internetowych. Zawiera dodatkowe funkcje: eksport do DWG/DXF/PDF/TIF/3DS/FBX/OBJ/XSI, Hierarchia obiektów, Bryły oraz style/materiały użytkownika.


Sefaira
– Oprogramowanie umożliwiające analizę energetyczną, nasłonecznienie i inne parametry budynku podczas procesu projektowania. Dostępna w licencjach SketchUp Studio.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia