SketchUp Pro 2024 ENG BOX subskrypcja 1 rok

SketchUp Pro 2024 ENG BOX: Kompletny zestaw do modelowania 3D w pakiecie z podręcznikiem użytkownika.

2136.44
2029.62 cena z kodem rabatowym:: lipiec2024
Okres ważności::
1 rok
szt.
Więcej o produkcie
Liczba stanowisk:
1
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa:
Angielska
Zawartość pakietu Sketchup Pro:
Licencja ONLINE, instrukcja aktywacji, Nośnik USB z podręcznikiem drukowanym

Odkryj nowy wymiar kreatywności dzięki SketchUp Pro 2024! To innowacyjne oprogramowanie 3D dostarcza wszystkiego, czego potrzebujesz do profesjonalnego projektowania i modelowania. Kreuj nowe światy, przestrzenie i wizje bez żadnych ograniczeń!

Dzięki SketchUp Pro 2024, Twój projekt nabierze życia dzięki łatwości użytkowania i wszechstronnym możliwościom. Otrzymasz pełen zestaw narzędzi, których potrzebujesz, by od razu rozpocząć swoją twórczą podróż. Nie trać czasu na naukę skomplikowanych funkcji - skup się na tym, co najważniejsze: realizacji swoich pomysłów!

Ta zaawansowana platforma 3D umożliwia ci szybkie i płynne projektowanie, a efekty twojej pracy będą zachwycać klientów i współpracowników. Niezwłocznie podbijesz rynek dzięki doskonałym wizualizacjom i zaawansowanym efektom.

Wraz z licencją SketchUp Pro 2024 otrzymujesz także podręczniki w wersji papierowej. To świetny dodatek, który pomoże ci w pełni wykorzystać potencjał tego potężnego narzędzia.

Dlatego już dziś sięgnij po SketchUp Pro 2024 i zacznij tworzyć wyjątkowe projekty, które wyróżnią cię na tle konkurencji. Wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem, a my zapewniamy ci narzędzie, byś mógł stworzyć to, o czym zawsze marzyłeś!

 

Nie zwlekaj - przekształć swoje pomysły w rzeczywistość z SketchUp Pro 2023! Kliknij kup teraz i zacznij kreować niepowtarzalne światy już dziś!

 


Kupując licencję Sketchup Pro otrzymujesz:

 

 • Sketchup Pro - wersja angielska ( subskrypcja 1 rok)
 • Podręcznik użytkownika 
 • Layout
 • SketchUp for Web
 • SketchUp for iPad
 • Trimble Connect
 • Mobile Viewer
 • VR Viewer
 • 3D Warehouse
 • Extension Warehouse
 • PreDesign

 

Co nowego w wersji Sketchup Pro 2024: SPRAWDŹ

Co nowego w LayOut: SPRAWDŹ

Poprawki błędów i ulepszenia SPRAWDŹ

 

Modelowanie 3D

 

Doskonałe połączenie klasycznego oprogramowania na komputery stacjonarne, internetowego modelowania 3Doraz nowoczesnej aplikacji SketchUpna iPad. Idealne do pracy w podróży. Dodatkowo, bogaty zestaw funkcji umożliwia udostępnianie i zapisywanie projektów w chmurze, dostosowywanie swojego procesu pracy za pomocą rozszerzeń innych firm oraz tworzenie szczegółowej dokumentacji budowlanej w 2D i 3D. Pracuj sprawnie i efektywnie na każdym etapie projektowania.

sketchup

 

Zestawy narzędzi do modelowania 3D

 

SketchUp Pro for Desktop

Szybkie i łatwe modelowanie 3D dla wszystkiego, co można sobie wyobrazić.

 

SketchUp for Web

Nasz potężny "modeler" online z wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby przekształcić swoje projekty w rzeczywiste rzeczy.

 

Nieograniczone przechowywanie w chmurze

Udostępniaj, współpracuj i przechowuj swoje projekty w chmurze. Zyskasz swobodę działania i spokój ducha.

 

Dokumentacja projektowa 2D

Twórz skalowane zestawy rysunkowe w 2D za pomocą programu LayOut.

 

SketchUp dla iPada

Szybko uchwyć pomysły na projekty, efektywnie współpracuj i z łatwością oznaczaj modele - gdziekolwiek się znajdujesz.

 

Oglądanie modeli VR

Zachwyć swoich klientów pokazem ich projektu na Microsoft HoloLens, HTC Vive lub Oculus, na swoim telefonie lub tablecie.

 

Profesjonalne, gotowe modele 3D

Przyspiesz swój proces projektowania dzięki setkom zatwierdzonych przez producentów modeli z 3D Warehouse.

 

Ulepszone badania projektowe

Uzyskaj szybki wgląd w badania projektowe przed rozpoczęciem pracy w 3D. Uzyskaj rekomendacje projektowe oparte na pogodzie i typie budynku.

 

 

Dlaczego SketchUp?

Program SketchUp, z którego korzysta ponad 41 milionów profesjonalistów i hobbystów, jest najczęściej używanym na świecie narzędziem do modelowania 3D.

 

sketchup pro

 

Dlaczego użytkownicy uwielbiają program:

Według użytkowników SketchUp jest łatwy w użyciu, łatwy w prowadzeniu działalności i łatwy w konfiguracji.

 

sketchup easy work


Sprawdź:

Parametry:
Liczba stanowisk:
1
Rodzaj licencji:
Elektroniczna
System operacyjny:
Mac OS, Windows
Typ licencji:
Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa:
Angielska
Zawartość pakietu Sketchup Pro:
Licencja ONLINE, instrukcja aktywacji, Nośnik USB z podręcznikiem drukowanym

Pobierz wersję demo - Sketchup Pro 2020

 

Pliki instalacyjne wersji komercyjne w języku angielskim.

 

SketchUp Pro 2020 - Download ( Win).   |.     Download ( Mac)

SketchUp Pro - Pierwsze etapy pracy w programie do modelowania 3D


W jaki sposób konfigurować program Sketchup pod własne potrzeby?

 

 

 


 

 

Jak zaznaczyć obiekty w SketchUp Pro

W poniższym materiale dowiesz się jak zaznaczyć obiekty obiekty przy pomocy dedykowanych narzędzi

 

 

 


 

Sketchup - Narzędzie linia

Do czego przydaje się narzędzie linia ?

 

 

 


 

SketchUp Pro - Narzędzie gumka

Przy pomocy narzędzia gumka możemy usunąć krawędzie, płaszczyzny oraz większe części geometrii

 

 

 


 

Narzędzie w Sketchup: Prostokąt

Jeżeli chcesz narysować prostokąt w Sketchup, skorzystaj z narzędzi dedykowanych: Prostokąt lub prostokąt z 3 punktów

 

 

 


 

Narzędzie SketchUp: Koło

 

 

 


 

Narzędzie w Sketchup: Łuk

W jaki sposób narysować łuk w Sketchup ? Do tego mamy odpowiednie narzędzie, każde z nich generuje go w inny sposób

 

 

 


 

Narzędzie: Przesuń w Sketchup

Przesuwanie w Sketchup

 

 

 


 

Poruszanie się w Sketchup

Podstawą pracy w programie Sketchup jest umiejętność poruszania się w środowisku programu

 

 

 


 

Wepchnij / Wyciągnij w Sketchup

Zamiana płaskich elementów w trójwymiarowe modele.

Sketchup  - Informacje o licencji

 

Licencje i ich rodzaje

 

Licencje przydzielane jednej osobie, która może być użyta tylko przez zarejestrowanego użytkownika i nie może być udostępniana innym osobom. Licencja może być aktywowana na dwóch komputerach (np. laptopie i komputerze stacjonarnym), ale jednocześnie może być używana tylko na jednym.

 

SketchUp Pro licencja klasycznalicencja wieczysta komercyjna programu SkerchUp Pro. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przez okres jednego roku. Użytkownik otrzymuje do dyspozycji 10GB przestrzeni na dysku w chmurze Trimble Connect.

 

SketchUp Pro Subskrypcja - Roczna licencja komercyjna na program SketchUp Pro. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Pro oraz mailowe wsparcie techniczne przez rok. Dodatkowo licencja zawiera: AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web, nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect, wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

 

SketchUp Studio Subskrypcja - Roczna licencja komercyjna na program SketchUp Studio rozszerzona o oprogramowanie do analizy energetycznej projektu - Sefaira. W cenie zawarty jest Support & Maintenance - dostęp do aktualnych wersji programu SketchUp Studio oraz mailowe wsparcie techniczne. Wersja Studio zawiera dodatkowo:: Sefaira, AR/VR Mobile Viewer, SketchUp Web, nieograniczone przechowywanie w chmurze Trimble Connect, wsparcie dla zestawów XR (Vive, Oculus, Microsoft Hololens).

 

SketchUp Free – jest jedyną darmową wersją SketchUp dostępną z poziomu przeglądarki internetowej. Program posiada ograniczoną funkcjonalność (np. nie można instalować wtyczek). Zastąpił SketchUp Make, który przestał być rozwijany przez producenta w 2017 roku. Program przeznaczony jest wyłącznie do pracy niekomercyjnej.

 

Sketchup EDU - Dostępne dla uczniów, studentów oraz akredytowanych instytucji szkoleniowych, do użytku w ramach kształcenia. Nie mogą być stosowane do pracy komercyjnej (dla zysku) żadnego rodzaju.

 

Sieciowe licencje laboratoryjne - przeznaczone dla pracowni szkolnych. Licencje sieciowe do zainstalowania na komputerach stacjonarnych w laboratoriach komputerowych. Licencja jest zarządzana za pośrednictwem chmury. Laboratoria muszą posiadać aktywne połączenie z internetem w celu autoryzacji i używania programu SketchUp. Minimalna liczba licencji: 10 stanowisk. Ważność licencji: 1 rok.

 

Pojedyncza licencja sieciowa z kilkoma stanowiskami. pozwalająca na dostęp do SketchUp dla każdego w firmie. Właściciel licencji może zainstalować SketchUp na tylu komputerach ile potrzebuje. W tym samym momencie program będzie mogło uruchomić tylu użytkowników ile stanowisk zawartych jest w licencji. Licencja sieciowa może być wykupiona dla minimum 10 stanowisk.

 

Wersja testowa SketchUp - Przed decyzją o zakupie użytkownik może pobrać wersję testową posiadającą możliwości SketchUp Studio. Wersja testowa jest ważna 30 dni i można ją użyć tylko raz dla danej edycji. Do uruchomienia wersji testowej wymagane jest Trimble ID.Sketchup - Programy dostępne w subskrypcjiLicencje bazujące na subskrypcji
(SketchUp Pro Subskrypcja, SketchUp Studio, SketchUp Studio dla studentów i nauczycieli) zawierają dodatkowe narzędzia i programy:

Trimble Connect
- to platforma do przechowywania i współpracy w chmurze dostępna za pośrednictwem urządzeń stacjonarnych, mobilnych, internetowych i rzeczywistości mieszanej. Pozwala użytkownikom udostępniać i uzyskiwać dostęp do informacji o projekcie w dowolnym miejscu za pomocą narzędzi do współpracy, w tym oznaczania 3D, przypisywania zadań i sprawdzania konfliktów.


SketchUp Viewer dla urządzeń mobilnych
- przeglądarka dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS/Android. Pozwala otwierać projekty przygotowane w SketchUp oraz 3D Warehouse, Trimble Connect i innych dysków w chmurze. Posiada funkcjonalność AR – rzeczywistości rozszerzonej i scalanie modeli 3D z kontekstem świata rzeczywistego.


SketchUp Viewer dla XR (VR/MR)
– przeglądarka projektów SketchUp przeznaczona dla urządzeń rzeczywistości mieszanej MR (Microsoft Holo Lens) oraz wirtualnej VR (Oculus Rift i HTC Vive).


SketchUp Web
– rozszerzona wersja SketchUp Free umożliwiająca pracę w przeglądarkach internetowych. Zawiera dodatkowe funkcje: eksport do DWG/DXF/PDF/TIF/3DS/FBX/OBJ/XSI, Hierarchia obiektów, Bryły oraz style/materiały użytkownika.


Sefaira
– Oprogramowanie umożliwiające analizę energetyczną, nasłonecznienie i inne parametry budynku podczas procesu projektowania. Dostępna w licencjach SketchUp Studio.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Pytanie o produkt
Podpis:
E-mail:
Pytanie o produkt: