• Kategorie
  • Skatter 2

Skatter 2 - Wtyczka do rozmieszczania dużych obiektów w SketchUp Pro

Liczba stanowisk:
1
Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Zawartość pakietu Licencja na program
699.65
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

Popularna wtyczka Skatter 2 do rozmieszczania dużych obiektów w SketchUp Pro, wypełniaj swoje sceny nieograniczoną liczbą elementów zachowując nie tylko pełną kontrolę  ale i oszczędzając czas! 

 

Co nowego w Skatter 2

 

 

Ożyw swoje modele

Pokryj swoje tereny roślinnością za pomocą kilku kliknięć lub wprowadź swoje własne zasoby, aby szybko wypełnić scenę ludźmi, skałami, samochodami, budynkami, meblami itd.

 

skatter 2

 

 

Renderuj bez ograniczeń

 

Dzięki funkcji "Render only", Skatter wysyła wszystkie informacje o rozproszeniu bezpośrednio do silników renderujących, omijając Sketchup.

W ten sposób zachowujesz lekki i responsywny model SketchUp, a jednocześnie jesteś w stanie renderować ogromne ilości obiektów.

 

Naśladuj naturalny wygląd przyrody.

 

Natura jest zarówno przypadkowa, jak i uporządkowana. Skatter posiada wiele funkcji pozwalających na symulację obu tych cech i precyzyjne dostosowanie rozmieszczenia zasobów.

 

Biblioteka zasobów (Content Library)

 

Skatter jest dostarczany w pakiecie z 3D Bazaar, obszernym repozytorium wysokiej jakości zasobów gotowych do renderowania.

Wiele zasobów roślinnych zawiera gotowe do użycia kompozycje Skattera, dzięki czemu możesz je natychmiast zastosować w swojej scenie, nie tracąc czasu na szukanie odpowiednich ustawień.

 

3d bazaar

  • Sprawdź również: