• Kategorie
  • Sefaira - 1 rok

Sefaira - Licencja roczna na oprogramowanie do wstępnej analizy dla lepszej wydajności budynków

Czas aktualizacji
1 rok
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
9927.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Sefaira - Wstępna analiza dla lepszej wydajności budynków.

 

Podkreśl wydajność swojego budynku

Analiza oferowana przez Sefaira jest na tyle zwinna, że nadąża za tempem projektowania koncepcyjnego i schematycznego. Uruchom pełne roczne symulacje oparte na silnikach analiz akredytowanych przez branżę i uzyskaj wyniki wydajności budynku w ciągu minut, a nie tygodni.

 

Wybierz odpowiednie strategie

Porównaj masy, układ oraz opcje powłok, aby wybrać najodpowiedniejsze koncepcje. Badaj naturalną wentylację oraz systemy HVAC dla wszystkich typów projektów.

 

sefaira

 

Zyskaj konsensus

Udostępnij swój projekt, używając wizualizacji, aby przekonać innych do zalet Twojej propozycji oraz korzyści wydajnościowych płynących z Twojego projektu.

 

sefaira sketchup

Rozwijaj projekty

Sprawdź, jak Twój projekt śledzi cele związane z energią, światłem dziennym i komfortem, używając standardów ASHRAE i innych branżowych jako przewodnika.

 

sefaira

 

 

Rewolucja w projektowaniu koncepcyjnym i schematycznym

 

Szybkie i łatwe w użyciu

Modeluj proste geometrie w SketchUp, uruchom analizę, aby otrzymać pierwsze wyniki w ciągu kilku minut, i udostępniaj propozycje za pomocą łatwych do zrozumienia grafik.

 

Wiarygodne

Uruchom godzinne roczne symulacje za pomocą akredytowanych przez branżę EnergyPlus i Radiance. Dostosuj swoje instancje za pomocą szerokiego zakresu danych wejściowych i kontroli.

 

Współpraca

Łatwo recenzuj wyniki, pracuj w zespole i między firmami nad wspólnymi projektami, korzystając z platformy Sefaira opartej na chmurze.

 

 

Wskaźniki w Sefaira, których potrzebujesz:

Zużycie energii i emisja CO2

Zrozum wpływ Twojego projektu na koszty energii i emisje CO2, jednocześnie mierząc potencjalny wpływ systemu odnawialnej energii.

 

Komfort termiczny

Zobacz, jak zacienienie poprawia temperatury operacyjne i zmierz wpływ otwarcia okien na temperaturę powietrza.

 

Światło dzienne

Wybierz pomiędzy wskaźnikiem światła dziennego, bezpośrednim nasłonecznieniem i rocznymi wynikami światła dziennego (w tym Autonomią Przestrzennego Światła Dziennego sDA).

 

HVAC

Szybko ocenić wpływ Twoich architektonicznych elementów na rozmiary HVAC i wygenerować wstępne rozmiary, aby poprawić oszacowanie kosztów.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia