• Kategorie
  • Bevel dla Sketchup

Bevel to innowacyjne rozszerzenie do SketchUp, które umożliwia zaokrąglanie i fazowanie krawędzi w intuicyjny sposób

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Wersja językowa Angielska
267.00
szt.
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Bevel to innowacyjne rozszerzenie do SketchUp, które umożliwia zaokrąglanie i fazowanie krawędzi w intuicyjny sposób. Dzięki tej wtyczce zyskujesz nowe horyzonty w zakresie projektowania w SketchUp. Jeśli do tej pory korzystałeś z narzędzia Follow Me do tworzenia podobnych efektów, Bevel z pewnością cię zaskoczy swoją funkcjonalnością. 

 

 

BEVEL - Intuicyjne rozszerzenie do Sketchup

Bevel, nasze intuicyjne rozszerzenie do SketchUp, zapewnia prostotę obsługi, która umożliwia szybkie i skuteczne dodawanie obłości oraz fazowań na krawędziach Twoich modeli. Dzięki Bevelowi, fazowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, bez zakłóceń w projekcie. Co więcej, możesz stosować to narzędzie zarówno do całych grup, jak i pojedynczych komponentów. W przypadku dokonania zmian w geometrii, Bevel automatycznie aktualizuje dane, co gwarantuje, że twoje projekty zawsze będą na bieżąco.

 

bevel for sketchup

 

Automatyka w zmiękczaniu i czyszczeniu geometrii

W rozszerzeniu znajdziesz narzędzia umożliwiające efektywne zmiękczanie brzegów oraz usprawnienie czystości geometrii. Są to podstawowe funkcje gwarantujące doskonałe efekty fazowania. Dodatek świetnie współgra z Artisan 2. Tak jak Artisan 2, Bevel operuje na niepłaskich czworobokach.

 

 

 


 

Sprawdź:

 

√ - Sketchup Pro PL - Licencja roczna

√ - Sketchup Pro ENG - Licencja roczna

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia