• Kategorie
  • Camtasia / SnagIt 2020

Camtasia / SnagIt 2020 - Pakiet programów do nagrywania ekranu

Rodzaj licencji Elektroniczna
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak towaru
0
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Brak towaru
Camtasia

Camtasia / SnagIt 2020 - pakiet narzędzi

Najnowsza wersja programu umożliwia  nagrywanie pulpitu. Program przeznaczony jest do nagrywania lekcji, tutoriali lub  prezentacji demo. Zamień swój  monitor na własne studio nagrań świetnych filmów z Camtasia – narzędzie do edycji, animacji i dodawania efektów. 

camtasia studio

Camtasia - Rejestracja obrazu z ekranu, nagrywaj dokładnie to co chcesz.

Rejestrowanie dowolnej części pulpitu z dokładnością do jednego piksela. Dokładny celownik ułatwia uchwycenie konkretnego fragmentu ekranu, danego okna czy całego pulpitu.

 

Edycja audio i video w Camtasia

Po skończonym nagraniu,  program importuje twój materiał dzieląc go na podkład audio, video, cursor oraz nagrany komentarz, aby móc je osobno edytować. 

camtasia studio

Integracja kamery z głosem

Importuj obraz z kamery do twojego nagrania. Gdy kamera wykryje głoś zostanie automatycznie uruchomiona i okno nagrania  z kamery zostanie dodane do nagrania z monitora. 

 

Jeszcze większe możliwości importu

Dodawaj pliki stworzone na bieżąco z TechSmith Fuse lub  przy pomocy aplikacji. Pliki video, zdjęcia, muzykę oraz wszystko to, co pozwoli Ci się wyróżnić. 

 

Pełna kontrola nad edycją wideo

Stwórz idealny materiał, dzięki zaawansowanej edycji twoje filmy będą jeszcze ciekasze

 

Eksport nagrań

Eksportuj filmiki w różnych formatach (MP4, WMV, MOV, AVI itp.) z ustawieniami niestandardowymi Camtasia. Podziel się nagraniem za pomocą LMS lub dodaj je do prezentacji w Microsoft PowerPoint, aby każdy mógł je zobaczyć. Możesz także wysłać je i udostępnić bezpośrednio na YouTube, Vimeo, Google Drive i innych. 

  • Sprawdź również: