• ZBrush 4R8 Single User License Win/Mac

Program Zbrush służącym do cyfrowego modelowania, rzeźbienia i malowania

Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
3116.41
Wysyłka w ciągu 2 dni
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

Zbrush w niskiej cenie przeznaczony do cyfrowego modelowania, rzeźbienia i malowania, który zrewolucjonizował branżę grafiki 3D oferując zaawansowane funkcje oraz intuicyjny sposób pracy. Posiadając elegancki interfejs, ZBrush oferuje najbardziej zaawansowane narzędzia dla dzisiejszych artystów w świecie cyfrowym. Z całym arsenałem funkcji, które zostały opracowane, mając na uwadze użyteczność, ZBrush daje użytkownikowi uczucie naturalnego działania oraz ma inspirujący wpływ w procesie tworzenia. Dzięki możliwości generowania miliardów wielokątów, ZBrush pozwala na swobodne tworzenie, które może być ograniczone jedynie przez wyobraźnię.

Zaprojektowany wg zasady wahadłowego przechodzenia od metody do metody, menu ZBrush pozwala pracować zarówno w trybie nieliniowym jak i swobodnym (mode-free). To ułatwia wzajemne oddziaływanie modeli 3D, obrazów 2D i 2.5D Pixols w nowy i niepowtarzalny sposób.

ZBrush posiada wszystkie narzędzia potrzebne do szybkiego rysowania obiektów w projekcie 2D lub 3D a następnie kontynuowania pomysłu aż do jego zakończenia. Możesz stworzyć realistyczny świat bezpośrednio w ZBrush z oświetleniem i efektami atmosferycznymi. Mając wiele potężnych opcji eksportu można łatwo przygotować model 3D do drukowania lub użyć go w wielu innych aplikacjach.

Ponieważ użytkownicy ZBrush mogą aktywnie korzystać z dużej wydajności oprogramowania, mogą rzeźbić i malować z zastosowaniem milionów wielokątów bez konieczności martwienia się o zakup drogich kart graficznych. Z tego właśnie powodu ZBrush jest chętnie używany przez wszystkich poczynając od entuzjastów sztuki aż do ważniejszych studiów zajmujących się filmaml i grami. Trudności uczenia się i techniczne przeszkody będziesz miał poza sobą, gdy zaczniesz rzeźbić i malować dobrze znanymi narzędziami i pędzlami. Pobierz dzisiaj wersję testową i przekonaj się dlaczego ZBrush to narzędzie stworzone przez artystów dla artystów.

zbrush 4r8

Licencja na Windows lub OSX - po zamówieniu proszę wskazac na jaką platformę ma być kod.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia