• ZBrush 2018

Program do cyfrowego modelowania i rzeźbienia.

Liczba stanowisk: 1
Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
4203.05
szt.
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0

Zbrush - branżowy standard rzeźbienia cyfrowego

Wyznacza branżowy standard rzeźbienia cyfrowego. Funkcje ZBrush 2018 umożliwiają korzystanie z konfigurowalnych pędzli do kształtowania, teksturowania i malowania wirtualnej gliny w czasie rzeczywistym, co zapewnia natychmiastową informację zwrotną. Używając ZBrush'a będziesz pracować z tymi samymi narzędziami, z których korzystają wytwórnie filmowe, twórcy gier, producenci zabawek/biżuterii, projektanci motoryzacyjni  i artyści z całego świata.

zbrush 2018
zbrush 2018Od dwudziestu lat Pixologic konsekwentnie dąży do zmiany cyfrowego rzeźbiarska z pasją oddawania w ręce artystów narzędzi przyjaznych ich wyobraźni, jednocześnie przekraczając granice tego, co można artystycznie osiągnąć za pomocą komputera. Dzięki ZBrush 2018 cyfrowy świat po raz kolejny uległ zmianie.

ZBrush 2018 zapewnia PolygroupIt - zupełnie nowy sposób tworzenia wielokątów, które są tak istotne dla sprawnego przepływu pracy. PolygroupIt precyzyjnie ocenia powierzchnię modelu w czasie rzeczywistym, generując inteligentne grupy za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Tworzenie Polygroups nigdy nie było tak łatwe. Za pomocą PolygroupIt można usuwać, dodawać, kopiować i wklejać, rozwijać lub kurczyć, tworzyć Poligroups symetrycznie, a nawet używać PolyPaint do prześledzenia dokładnie tego, jak mają wyglądać Poligroups.

zbrush 2018

Zbrush - cena licencji

Pobierz aktualny cennik PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia