• Winrar EDU/STUDENT

Program do kompresji danych

Rodzaj licencji BOX
115.39
szt.
Cena dostawy 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

WinRAR - Program do kompresji danych

 

Najpopularniejszy program aplikacja na świecie, przeznaczony do kompresji danych jak i obsługi tego typu plików. Obsługuje własny format skompresowanych plików, czyli RAR, ale także wiele innych, w tym także popularny ZIP. Pozwala tworzyć zróżnicowane archiwa, o różnych stopniach kompresji i do różnego przeznaczenia. Dzięki funkcji tworzenia archiwum SFX można wypakować paczkę na dowolnym komputerze, nawet bez zainstalowanych aplikacji do obsługi plików skompresowanych.

 

Promocja na WinRAR trwa do 31.12.2018

 

WinRAR - Ogromne możliwości archiwizacji danych

 

WinRAR to oprogramowanie stworzone pod system Windows, które w pełni wspiera Windows 7, również w wersji 64-bit. Doskonale nadaje się do tworzenia załączników mailowych z dużych plików dzięki możliwości dzielenia archiwów na części o określonych wielkościach. Ogromną zaletą jest także wsparcie danych UNICODE, co czyni program po prostu międzynarodowym.

winrar

WinRAR  - Odkryj bogate możliwości

 

WinRAR to program w rozsądnej cenie, który daje nieograniczone możliwości pracy z plikami skompresowanymi. Do najważniejszych zalet należy zaliczyć:

 

  • kompresja do RAR oraz ZIP, ale możliwość rozpakowania większości znanych formatów, a więc CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z;
  • intuicyjne kreatory ułatwiające podstawową obsługę;
  • maksymalne archiwum może mieć 8,589 milionów GB;
  • archiwa SFX(samorozpakowujące), szyfrowanie AES 128-bit, dzielenie archiwów na części;
  • naprawa i odzyskiwanie uszkodzonych paczek...

...oraz wiele więcej funkcji, które dzięki przejrzystemu interfejsowi graficznemu są naprawdę łatwe w stosowaniu.