• Kategorie
  • Twinmotion 2019 upgrade z wersji 2018

Popularne narzedzie 3D

Liczba stanowisk:
1
Okres ważności:
Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak towaru
3059.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Brak towaru
Artlantis

Przeznaczony dla profesjonalistów z dziedziny architektury, budownictwa, urbanistyki i architektury krajobrazu. Napędzany solidnym silnikiem graficznym, Twinmotion jest jedynym rozwiązaniem na rynku zdolnym do tworzenia wysokiej jakości obrazów, panoram, standardowych lub 360° filmów wideo w zaledwie kilka sekund, pozwalającym  w pełni wciągającą eksplorację 3D VR. Prosty interfejs i piktogramy sprawiają, że Twinmotion 2019 jest niezwykle łatwy w nauce i obsłudze, niezależnie od wielkości i stopnia złożoności projektu, materiału, wiedzy informatycznej i modelarza.

Twinmotion 2019 upgrade z wersji 2018
 

Twinmotion 2019 został stworzony dla architektów budownictwa, urbanistyki i krajobrazu, niezależnie od wielkości i skomplikowania ich projektu, sprzętu, umiejętności komputerowych czy modelu. Wyposażony w Unreal Engine.

Twinmotion 2019 posiada bardzo intuicyjny interfejs, co czyni go niezwykle łatwym w nauce.

Zgodny z wirtualną rzeczywistością:  HTC Vive, Oculus Rift i Gear VR. Twinmotion 2018 pozwala na zbadanie modelu w czasie rzeczywistym, od wczesnej fazy projektowania po ostateczny etap.

Twinmotion 2019 jest jedynym na rynku oprogramowaniem, które umożliwia produkcję w czasie rzeczywistym nie tylko stereoskopowych obrazów, panoram i filmów o najwyższej jakości, ale także filmów wideo 360 °.

 

Twinmotion jest kompatybilny z praktycznie każdym programem modelującym 3D na rynku, obsługuje formaty: FBX, SKP, C4D i OBJ. Możesz także połączyć kilka projektów Twinmotion lub innych formatów w jeden, a także wzbogacić projekty, importować obrazy w formacie DDS, PNG, PSD, JPG, TGA.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia