• Rhino 5 Mac

Program do projektowania 3D na system MAC

Liczba stanowisk 1
Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
Zawartość pakietu Licencja na program
3761.34
szt.
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0
Skok technologiczny w dziedzinie projektowania obiektów 3D stał się faktem dzięki aplikacji Rhinoceros 5 To nowoczesne narzędzie sprawdza się zarówno w przypadku prostych prac projektowych jak i bardzo skomplikowanych, tworzonych chociażby przez architektów. Program udostępnia standardowe możliwości projektowania, znane z takich programów jak chociażby AutoCAD, ale przewagę nad konkurencją zyskał dzięki implementacji nowoczesnej technologii NURBS.

Twórz nieziemskie obiekty 3D dzięki technologii NURBS

Połączenie CAD z NURBS sprawiło, że teraz projektanci dostają w swoje ręce narzędzie pozwalające tworzyć idealnie gładkie krawędzie wszystkich obiektów. Oferują to specjalne narzędzia krzywych oraz powierzchni. Co ważne, aplikacja jest w pełni kompatybilna z innymi programami graficznymi, gdyż obsługuje ponad 30 formatów plików, w tym najbardziej uniwersalny DWG i DXF.Technologia nakładania na siebie modeli

Kolejnym, bardzo ważnym narzędziem, które cechuje program Rhino 5.0 jest możliwość nakładania na siebie jednej bryły na drugą. Można to wykonywać w formie 3D, z pełnym zachowaniem wszelkich proporcji oraz wymiarów. Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu technologii SPLOP oraz UDT.

Oprogramowanie graficzne Rhino 5.0 to jedne z najbardziej profesjonalnych pakietów tego typu na rynku. Program znosi bariery technologiczne i znacząco obniża wymagania sprzętowe do tworzenia profesjonalnych obiektów 3D.

  • Sprawdź również: