Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
  • Pinnacle Studio 20 Plus PL/ML Box

Program firmy Corel, do tworzenia i edycji materiałów filmowych

Rodzaj licencji BOX
349.00
szt.
Cena dostawy 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

Jeszcze więcej możliwości do realizacji kreatywnych pomysłów filmowych!

Pinnacle Studio 19 Plus to przepustka do profesjonalnego świata filmu. Twoje historie zostaną opowiedziane jak nigdy do tej pory! Najnowsze rozwiązania pakietu są gwarancją imponujących efektów i tworzenia niejednowymiarowych obrazów.

Po raz pierwszy użytkownicy Pinnacle Studio™ 19 Plus mają możliwość nagrywania filmu z kilku perspektyw. Jednoczesna edycja nagrań z 4 kamer doda tworzonemu filmowi dynamiki, nie powodując dodatkowych problemów i utrudnień dla twórców. Edycja materiałów i automatyczna synchronizacja dźwięku pozwoli dopracować każdy najdrobniejszy szczegół.

To jednak nie koniec nowości. Pinnacle Studio 19 Plus wyposażone zostało w wyjątkową funkcję balansowania dźwięków w nagraniu, które pozwala na automatyczne wyciszenie dźwięków tła, utrudniających zrozumienie lub całkiem zagłuszających dialogi.

 

Nowoczesne narzędzia Pinnacle pozwolą wyraźnie zaoszczędzić czas pracy.

Błyskawiczne przetwarzanie klipów HD dzięki obsłudze natywnej architektury 64-bitowej oraz najnowszych procesorów Intel 6. generacji, inteligentne kodowanie, gotowa do wykorzystania baza ponad 1800 efektów, tytułów i szablonów, perfekcyjna edycja aż 24 ścieżek, Live Screen Capture – to dzięki nim Twoja praca stanie się łatwiejsza i sprawniejsza.

Twórcy z łatwością dotrą też do odbiorców, udostępniając gotowe filmy HD lub 3D bezpośrednio w popularnych serwisach internetowych Facebook, YouTube i Vimeo lub na najnowszych urządzeniach, a także nagrywając je na dyskach za pomocą dołączonego programu Pinnacle MyDVD.

 

Tworzenie filmów wykorzystujących nagrania z 4 kamer

Najnowsza wersja oprogramowania Pinnacle Studio to przełom dla twórców filmów. Jednoczesne wykorzystanie nagrań z czterech kamer powoduje, że wideo staje się dynamiczniejsze i bardziej profesjonalne. Praca z materiałem pochodzącym z wielu kamer umożliwia prezentowanie jednej sceny z kilku różnych ujęć, wycinanie lub dodawanie oraz zastosowanie płynnych przejść lub przygotowania efektu obrazu w obrazie. Mimo kilku nagrań twórcy bez trudu dopasują dźwięk w filmie, korzystając z automatycznej funkcji synchronizacji audio lub używając znaczników, daty/godziny czy ręcznej synchronizacji.  .

 

Właściwy poziom dźwięków

Zbyt głośne szumy z tła zagłuszają rozmowę bohaterów filmu? W profesjonalnym filmie to nie może się zdarzyć. Niezwykła funkcja wyciszania dźwięku tła pozwala zachować właściwą równowagę między dialogami a odgłosami w tle, ściszając je automatycznie lub zgodnie z ustalonymi przez użytkownika parametrami – poziomem i czułością wyciszania.

 

Współpraca z najnowszymi urządzeniami i formatami

Pinnacle Studio 19 Plus zapewnia jeszcze lepszą wydajność, a co za tym idzie osiągnięcie szybszych efektów oraz stworzenie jeszcze doskonalszych filmów. Aktualna wersja programu została zoptymalizowana, aby współpracować z najnowszymi procesorami Intel 6. generacji (Skylake). Korzysta ona także z natywnej architektury 64-bitowej, która pozwala w pełni wykorzystać moc obliczeniową komputera i pamięci. Umożliwia to jeszcze szybsze renderowanie wielu ścieżek oraz przetwarzanie i odtwarzanie wideo HD. Zaś dzięki narzędziom obsługi VFR Twoje nagrania wykorzystane do filmu mogą pochodzić z kamer najnowszej generacji oraz iPhone® 6.

 

Szybkie i łatwe tworzenie filmów

Wykorzystywana przez Pinnacle Studio 19 Plus funkcja Przeciągnij – Upuść umożliwia błyskawiczne przygotowanie imponujących filmów wraz ze ścieżką dźwiękową. Wystarczy przeciągnąć odpowiednie elementy i upuścić je w narzędziu SmartMovie. Gotowy do zastosowania jest też tryb Storyboard, umożliwiający tworzenie szkiców i scenorysów, które porządkują pracę i pozwalają mieć wgląd w rozwijającą się historię opowiadaną w filmie. Wszystkie elementy multimedialne można natomiast posegregować i umieścić w prawidłowych zasobnikach, co również usprawni pracę.

 

Zaawansowana edycja wielościeżkowa, HD i 3D

Jednoczesna edycja aż 24 ścieżek pozwala uzyskać profesjonalne, wielowarstwowe efekty HD lub 3D z dokładnością do jednej klatki i tworzyć efekty obrazu w obrazie. Zastosowanie tego trybu edycji nie wymaga skomplikowanych działań – wystarczy wyznaczyć punkt początkowy i końcowy oraz wysłać przycięte klipy na oś czasu, zaś twórca ma pełną kontrolę nad wykonywaniem kolejnych zadań dzięki jednoczesnemu wyświetlaniu klipów źródłowych i podglądowi edycji na osi czasu.

 

Atrakcyjniejsze filmy dzięki efektom, przejściom, szablonom i dźwiękom

Do dyspozycji twórców została oddana wyjątkowa baza gotowych do wykorzystania elementów, które udoskonalą, dodadzą emocji i indywidualnego charakteru każdemu nagraniu. Wśród nich znalazło się ponad 1800 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść, których tempo może zostać dopasowane dzięki sterowaniu z wykorzystaniem klatek kluczowych. Najczęściej wykorzystywane elementy można zapisać w wygodnej sekcji ulubionych i wyszukać je bez trudu, jeśli przydadzą się w kolejnym projekcie. Dodatkowo tematyczne szablony montażu pomogą przyspieszyć pracę nad filmami o tematyce ślubnej, sportowej, wakacyjnej itp. Żaden profesjonalny film nie może się również obejść bez dopasowanej ścieżki dźwiękowej, do której można wykorzystać dźwięki i muzykę ScoreFitter, automatycznie dostosowujące się do czasu trwania filmu.

 

Ulepszenie! Inteligentne kodowanie

Udoskonalona funkcja inteligentnego kodowania sprawdza sekcje wideo i przetwarza jedynie te, które zostały zmienione od poprzedniego renderowania. Praca nie musi być więc powielana, a Ty nie musisz czekać w nieskończoność, aby zmodyfikowany film był gotowy.

 

Program Pinnacle MyDVD

Pinnacle Studio 19 Plus wyposażony został w wyjątkową aplikację służącą do łatwego zapisywania gotowych filmów na płytach DVD i AVCHD. Czas jego przygotowania skraca wykorzystanie jednego z 10 dostępnych szablonów menu i rozdziałów – dopracowanych graficznie, o odpowiedniej oprawie muzycznej.

 

Podziel się efektami swojej pracy

Udostępnij swoje filmy HD lub 3D i podziel się swoimi dokonaniami z bliskimi w najpopularniejszych serwisach internetowych - Facebook®, YouTube® czy Vimeo®. A za pomocą Pinnacle MyDVD nagraj film na dysku DVD oraz AVCHD z dźwiękiem przestrzennym Dolby® Digital 5.1, zapisz w wybranym formacie, np.: Adobe® Flash® FLV, MPEG-4 i DivX® lub eksportuj do popularnych urządzeń: Microsoft® Xbox®, Sony®, Nintendo® Wii™, Apple® TV czy Apple® iPad®.

 

Przechwytywanie zawartości ekranu na żywo (Live Screen Capture)

Dołącz do swojego filmu, prezentacji lub filmików szkoleniowych aktualną zawartość ekranu wraz z dźwiękiem (audio i zarejestrowanym przez mikrofon), a nawet nagrywaj działanie aplikacji Windows 8 i 10. Takie materiały to doskonałe uzupełnienie i urozmaicenie każdego filmu i możliwość dołączenia do niego do tej pory nieosiągalnych elementów. Funkcja Live Screen Capture jest dostępna w językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim i japońskim.

 

Informacje dodatkowe

Pinnacle Studio 19 Plus to:

- Edycja nagrań z 4 kamer

- Automatyczne równoważenie dźwięków tła i dialogów

- Optymalizacja pod kątem procesorów 6. generacji firmy Intel

- Obsługa architektury 64-bitowej

- Prosta edycja nagrań HD za pomocą funkcji przeciągnij - upuść

- Ponad 1800 gotowych do wykorzystania efektów, przejść i szablonów

- Jednoczesna precyzyjna edycja 24 ścieżek z dokładnością co do klatki

- Łatwe zapisywanie filmów na DVD w programie Pinnacle MyDVD

- Bezpośrednie udostępnianie filmów w serwisach online i na urządzeniach

- BEZPŁATNE szkolenie — studiobacklot.tv

- Ulepszenie! Przechwytywanie zawartości ekranu na żywo (Live Screen Capture)

- Import, edycja i eksport filmów 3D

- Obszerna biblioteka audio ScoreFitter

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia