Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
  • Pinnacle Studio 20 PL/ML Box

Program firmy Corel, do tworzenia i edycji materiałów filmowych

Rodzaj licencji BOX
209.00
szt.
Cena dostawy 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

Jeszcze łatwiejsza edycja wideo!

Twoje filmy staną się jeszcze bardziej zachwycające i ekscytujące! Wyjątkowe, rozwiązania Pinnacle Studio™ 19 zostały wzbogacone o nowoczesny edytor nagrań z wielu kamer. Oglądaj, wybieraj i edytuj nagrania dokonane za pomocą 2 kamer i precyzyjnie dopasuj klipy i dźwięk z narzędziami synchronizacji audio.

Niezwykłe efekty Twojej pracy będą widoczne jeszcze szybciej dzięki obsłudze architektury 64-bitowej i najnowszych procesorów Intel 6. generacji, a także udoskonalonej wydajności oprogramowania pozwalającej na natychmiastowe przetwarzanie i odtwarzanie filmów HD.

 

Wykonywanie kolejnych zadań stanie się sprawne, a ich efekty zadowolą nawet najbardziej wymagających twórców.

Pinnacle Studio™ 19 umożliwia jednoczesną edycję na 6-ścieżkowej osi czasu, a co za tym idzie - dopracowanie filmów w najdrobniejszych szczegółach. Liczne narzędzia pozwalają na zaoszczędzenie czasu – szybkie rozpoczęcie pracy zapewnia SmartMovie, zaś bogaty zestaw gotowych do zastosowania efektów 2D/3D (ponad 1500) oraz biblioteka ScoreFitter błyskawicznie nadadzą filmowi indywidualnego charakteru.

Gotowe filmy znajdą swoich odbiorców w sieci – możesz je bez trudu udostępnić w najpopularniejszych serwisach – Facebook, YouTube czy Vimeo. Mogą być one także odtwarzane nawet na najnowszych urządzeniach oraz zapisane na płycie dzięki Pinnacle MyDVD.

 

Tworzenie filmów wykorzystujących nagrania z 2 kamer

Najnowsza wersja oprogramowania Pinnacle Studio to przełom dla twórców filmów. Jednoczesne wykorzystanie nagrań z dwóch kamer powoduje, że wideo staje się dynamiczniejsze i bardziej profesjonalne. Praca z materiałem pochodzącym z wielu kamer umożliwia prezentowanie jednej sceny z dwóch różnych ujęć, wycinanie lub dodawanie oraz zastosowanie płynnych przejść lub przygotowania efektu obrazu w obrazie. Mimo dwóch nagrań twórcy bez trudu dopasują dźwięk w filmie, korzystając z automatycznej funkcji synchronizacji audio lub używając znaczników, daty/godziny czy ręcznej synchronizacji.

 

Współpraca z najnowszymi urządzeniami i formatami

Pinnacle Studio 19 zapewnia jeszcze lepszą wydajność, a co za tym idzie osiągnięcie szybszych efektów oraz stworzenie doskonalszych filmów. Aktualna wersja programu została zoptymalizowana, aby współpracować z najnowszymi procesorami Intel 6. generacji (Skylake). Korzysta ona także z natywnej architektury 64-bitowej, która pozwala w pełni wykorzystać moc obliczeniową komputera i pamięci. Umożliwia to jeszcze szybsze renderowanie wielu ścieżek oraz przetwarzanie i odtwarzanie wideo HD. Zaś dzięki narzędziom obsługi VFR Twoje nagrania wykorzystane do filmu mogą pochodzić z kamer najnowszej generacji oraz iPhone® 6.

 

Szybkie i łatwe tworzenie filmów

Wykorzystywana przez Pinnacle Studio 19 funkcja Przeciągnij – Upuść pozwala na błyskawiczne przygotowanie imponujących filmów wraz ze ścieżką dźwiękową. Wystarczy przeciągnąć odpowiednie elementy i upuścić je w narzędziu SmartMovie. Gotowy do zastosowania jest też tryb Storyboard, umożliwiający tworzenie szkiców i scenorysów, które porządkują pracę i pozwalają mieć wgląd w rozwijającą się historię opowiadaną w filmie. Wszystkie elementy multimedialne można natomiast posegregować i umieścić w prawidłowych zasobnikach, co również usprawni pracę.

 

Atrakcyjniejsze filmy dzięki efektom, przejściom, szablonom i dźwiękom

Do dyspozycji twórców została oddana wyjątkowa baza gotowych do wykorzystania elementów, które udoskonalą, dodadzą emocji i indywidualnego charakteru każdemu nagraniu. Wśród nich znalazło się ponad 1500 efektów 2D/3D, animowanych tytułów i przejść, z których najczęściej wykorzystywane można zapisać w wygodnej sekcji ulubionych i wyszukać je bez trudu, jeśli przydadzą się w kolejnym projekcie. Dodatkowo tematyczne szablony montażu pomogą przyspieszyć pracę nad filmami ślubnymi, sportowymi, wakacyjnymi itp. Żaden profesjonalny film nie może się również obejść bez dopasowanej ścieżki dźwiękowej, do której można wykorzystać dźwięki i muzykę ScoreFitter, automatycznie dostosowujących się do czasu trwania filmu.

 

Edycja wielościeżkowa

Jednoczesna edycja 6 ścieżek pozwala uzyskać profesjonalne, wielowarstwowe efekty z dokładnością do jednej klatki. Zastosowanie tego trybu edycji nie wymaga skomplikowanych działań – wystarczy wyznaczyć punkt początkowy i końcowy oraz wysłać przycięte klipy na oś czasu.

 

Ulepszenie! Inteligentne kodowanie

Udoskonalona funkcja inteligentnego kodowania sprawdza sekcje wideo i przetwarza jedynie te, które zostały zmienione od poprzedniego renderowania. Praca nie musi być więc powielana, a Ty nie musisz czekać w nieskończoność, aby zmodyfikowany film był gotowy.

 

Program Pinnacle MyDVD

Pinnacle Studio 19 wyposażony został w wyjątkową aplikację służącą do łatwego zapisywania gotowych filmów na płytach DVD i AVCHD. Czas jego przygotowania skraca wykorzystanie jednego z 10 dostępnych szablonów menu i rozdziałów – dopracowanych graficznie, o odpowiedniej oprawie muzycznej.

Błyskawiczne rozwiązywanie częstych problemów

Kto z twórców nie miał do czynienia z efektem czerwonych oczu, obróconym lub drgającym obrazem? Te typowe problemy zostają natychmiast rozwiązane dzięki łatwym w obsłudze narzędziom korygującym niedoskonałości, ulepszającym obrazy i eliminującym błędy, które mogłyby zepsuć cały film.

 

Podziel się efektami swojej pracy

Udostępnij swoje filmy HD i podziel się swoimi dokonaniami z bliskimi w najpopularniejszych serwisach internetowych - Facebook®, YouTube® czy Vimeo®. A za pomocą Pinnacle MyDVD nagraj film na dysku DVD, zapisz w wybranym formacie, np.: Adobe® Flash® FLV, MPEG-4 i DivX® lub eksportuj do popularnych urządzeń: Microsoft® Xbox®, Sony®, Nintendo® Wii™, Apple® TV czy Apple® iPad®.

 

Informacje dodatkowe

Pinnacle Studio 19 to:

- Edycja nagrań z 2 kamer

- Optymalizacja pod kątem procesorów 6. generacji firmy Intel

- Obsługa architektury 64-bitowej

- Prosta edycja nagrań HD za pomocą funkcji przeciągnij - upuść

- Ponad 1500 gotowych do wykorzystania efektów, przejść i szablonów

- Jednoczesna, precyzyjna edycja 6 ścieżek z dokładnością co do klatki

- Łatwe zapisywanie filmów na DVD w programie Pinnacle MyDVD

- Bezpośrednie udostępnianie filmów w serwisach online i na urządzeniach

- BEZPŁATNE szkolenie — studiobacklot.tv

- Obszerna biblioteka audio ScoreFitter

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia