• Kategorie
  • KeyShot 9 HD

KeyShot 9 HD - Silnik renderujący współpracujący z najpopularniejszymi programami CAD

Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska
4685.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

KeyShot 9 HD - Najszybsze i najprostsze w użyciu oprogramowanie do renderowania 3D i animacji. KeyShot 9 HD zaledwie kilku krokach można stworzyć niesamowicie wyglądające obrazy z modeli 3D, które mogą być wykorzystywane w całym procesie rozwoju produktu od podejmowania decyzji projektowych i szybkiego tworzenia wariantów koncepcji dla klienta, po sam proces produkcji lub marketingu.

Poprawa funkcjonalności nowej wersji zapewnienia poprawę pracy w KeyShot z naciskiem na przepływ, a mniej na pracę. KeyShot 8 wymaga mniej przełączania między innymi aplikacjami, co daje więcej czasu na tworzenie. KeyShot 9 HD oferuje zaawansowane funkcje i elastyczność, które zwiększają jakość pracy, poprawiają obraz, podnoszą komfort pracy i zwiększają zasięg.

keyshot 8

Keyshot - Co wyróżnia program na tle konkurencji

 

Szybko

Wszystko w KeyShot dzieje się w czasie rzeczywistym. KeyShot wykorzystuje unikalną technologię renderowania, która umożliwia natychmiastowe widzenie wszystkich zmian w materiałach, oświetleniu i aparatach.

 

Łatwo

Nie musisz być ekspertem w dziedzinie renderingu, aby tworzyć fotorealistyczne obrazy swoich modeli 3D. Wystarczy zaimportować dane, przypisać materiały, przeciągając je i upuszczając na model, wyregulować oświetlenie i przesunąć aparat. Gotowe.

 

Dokładnie

KeyShot jest najdokładniejszym rozwiązaniem renderującym dla Twoich modeli  3D. KeyShot jest oparty na wewnętrznie opracowanym, fizycznie poprawnym silniku renderującym Luxion, opartym na badaniach naukowych .

 

Keyshot - Co nowego 

Najszybsze i najpotężniejsze oprogramowanie do renderowania i animacji 3D w czasie rzeczywistym daje Ci jeszcze więcej możliwości tworzenia niesamowitych ujęć. Twórz wycięcia. Dodawaj promienie świetlne. Generowanie tekstur 3D. Stylowanie obrazów w czasie rzeczywistym. KeyShot 8 zapewnia zaawansowane funkcje i elastyczność, których potrzebujesz, aby przenieść swoje obrazy na wyższy poziom. To dopiero początek.

 

 

keyshot 8


keyshot 8

 

keyshot 8

Keyshot 8 - Nowości

  • Sprawdź również: