• Kategorie
  • InDesign CC PL - Subskrypcja 12 miesięcy

Rodzaj licencji Elektroniczna
Brak towaru
1758.58
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Brak towaru
InDesign CC PL  -Projektowanie, tworzenie układów i publikowanie stron

Uproszczone tabele

Przenoszenie wierszy i kolumn w tabelach odbywa się przez proste zaznaczenie, przeciągnięcie i upuszczenie.

Integracja z serwisem Behance

Program InDesign pozwala zapisywać materiały bezpośrednio w serwisie Behance, ułatwiając prezentowanie zarówno gotowych projektów, jak i etapów pośrednich pracy. Wystarczy wysłać nową, uzupełnioną kompozycję, aby od razu uzyskać opinie twórców z całego świata.

Wysokie rozdzielczości

Program InDesign obsługuje nie tylko wyświetlacze Retina na komputerach Mac, ale również wyświetlacze o wysokich rozdzielczościach w systemie Windows.

Grupy kolorów

Ta funkcja działa podobnie do folderów stylów akapitów — ułatwia porządkowanie próbek kolorów i przyspiesza ich znajdowanie

Ulepszony kreator kodów QR

Nie trzeba już ręcznie tworzyć niepowtarzalnych kodów QR podczas scalania danych. Nowa funkcja generuje kody automatycznie.

Pliki EPUB o stałym układzie

Program umożliwia tworzenie interaktywnych książek w formacie EPUB z aktywnym tekstem. Książki dla dzieci, książki kucharskie, przewodniki turystyczne i podręczniki można wzbogacać o ilustracje, zdjęcia, dźwięki, wideo lub animacje. Układ i projekt są zachowywane na ekranie o dowolnym rozmiarze.

Skalowanie efektów

Po dodaniu efektów, na przykład cieni czy wtapiania gradientów, są one automatycznie skalowane wraz z obiektem lub tekstem.

Ulepszone pakowanie

Oprócz plików INDD, plików połączonych i czcionek w tworzonych pakietach programu InDesign można teraz umieszczać pliki PDF i IDML. Dzięki temu dokument staje się dostępny dla osób korzystających z różnych wersji programu.

Łatwe aktualizacje

Ustawienia predefiniowane i preferencje, w tym skróty i przestrzenie robocze, pozostają na miejscu po aktualizacji do nowej wersji programu InDesign

Udoskonalone wyszukiwanie

Podczas wyszukiwania tekstu, glifów lub wyników zwracanych przez funkcję GREP można teraz przechodzić do tyłu przy użyciu opcji „znajdź poprzedni" oraz w przód — przy użyciu opcji „znajdź następny".

Drukarka przekazująca PDF

Dokumenty można drukować bezpośrednio na urządzenia z funkcją PDF Print Engine — bez konieczności konwersji pliku na dokument PDF.

Ulepszone przypisy dolne

Przypisy dolne obsługują teraz zawijanie tekstu z zawierających tekst elementów ramek i stron zewnętrznych.

  • Sprawdź również: