• GstarCAD 2019 Standard + klucz USB

To jedna z popularniejszych alternatyw programu AutoCAD

Liczba stanowisk 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji BOX, Klucz USB
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu klucz sprzętowy USB, Płyta instalacyjna
2201.70
szt.
Cena dostawy 0
Przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska 0

GstarCAD Standard - Alternatywa dla programów CAD

Dobrze znana alternatywa oprogramowania CAD o wysokiej kompatybilności z AutoCAD. Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w ciągłym doskonaleniu i innowacyjnym rozwiązaniom, GstarCAD jest dziś daleko w czołówce pod względem wydajności, stabilności i staje się wiodącym na świecie oprogramowaniem CAD.

 

Gstarcad 2019 Standard

  • W pełni kompatybilny z AutoCAD 2019
  • Natywna obsługa DWG
  • Znany interfejs użytkownika i polecenia
  • Elastyczna licencja
  • Narzędzia ekspresowe

gstarcad

GstarCAD - Przełączanie przestrzeni roboczych i wygląd interfejsu

Projektowanie 2D i klasyczny interfejs mogą być przełączane w mgnieniu oka. Interfejs rysowania 2D jest obsługiwany przez wstążkę z jej zakładkami i panelami. Wyświetla najczęściej używane polecenia jako miniatury dla łatwego wyboru. Klasyczny interfejs jest obsługiwany przez paski narzędzi i jest najbardziej preferowany przez starszych użytkowników. Wygląd interfejsu sprawia, że środowisko rysowania jest bardziej komfortowe, ponieważ obsługuje opcje dla stosowania różnych tematów, jak również pokazywanie lub ukrywanie paska menu, pasków narzędzi, zakładek plików i paska stanu.

Niezależne prawa własności

 

GstarCAD opiera się na niezależnych prawach własności intelektualnej i opatentowanych podstawowych technologiach będących własnością Gstarsoft.

gstarcad 2019

Przyjazny interfejs użytkownika

 

Interfejs użytkownika i przyzwyczajenia obsługi w GstarCAD są bardzo zbliżone do ACAD, ułatwiając w ten sposób obsługę i użytkowanie. Dla użytkowników programu AUTOCAD nie jest wymagane dodatkowe szkolenie.

 

Zgodność danych

 

W pełni kompatybilny z AutoCAD w formacie danych, wspiera najnowszą wersję DWG/DXF do wersji 2018.

 

Innowacyjne technologie

 

Unikalne i innowacyjne technologie, takie jak Intelligent Display, Hierarchical Memory Exchange i Graphics Data Adaptive Compression zostały wdrożone w celu znacznego zwiększenia szybkości w obsłudze dużych rysunków.

 

Rozwój aplikacji

 

Zgodność API na poziomie kodu zapewnia, że wtyczki LISP/FAS/VLX zaprogramowane na platformie AutoCAD mogą być uruchamiane bezpośrednio na GstarCAD, podczas gdy wtyczki VBA/.NET/ARX mogą być bezproblemowo i bez trudu instalowane.

 

Pliki PDF, DNG, DWF można wstawiać jako podkład odniesienia

gstarcad podkład

GstarCAD 2019 w zoptymalizowanej wersji zawiera nowe i ulepszone funkcje, które skutecznie skracają czas realizacji różnych działań. W tej wersji użytkownicy mogą dowolnie tworzyć, modyfikować i zapisywać obszary robocze, sprawdzać pisownię aktualnego mtextu, elastyczność w imporcie układów do pliku zestawu arkuszy, weryfikować rzeczywistą skalę widoków utworzonych na przestrzeni układu, przedefiniować wstawione bloki z centrum projektowego i więcej dostępnych ulepszeń.