• GstarCAD 2018 Professional PL

To jedna z popularniejszych alternatyw programu AutoCAD

Liczba stanowisk 1
Okres ważności licencji Bezterminowa
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak towaru
2029.50
Wpisz swój e-mail
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0

To jeden w popularniejszych alternatyw programu AutoCAD. Wersja Pro przeznaczona do projektowania 3D, natomiast wersjaGstarCAD 2018 Standard  dzięki odpowiednim funkcją umożliwia nam tworzenie i edytowanie plików 2DPorównanie wersji programu GSTARCAD:
GstarCAD Standard to odpowiednik AutoCAD LT®, natomiast wersja GstarCAD Professional pozwala dodatkowo tworzyć i edytować pliki 3D oraz zawiera Edytor Bloku umożliwiający edycję i tworzenie bloków dynamicznych.


Nowoczesna platforma
System GstarCAD jest wyposażony w rewolucyjny silnik oraz szereg innowacyjnych technologii, dzięki którym wszelkie operacje są wykonywane szybko i sprawnie, zużywając przy tym minimalną ilość pamięci. Innowacyjna struktura silnika GstarCAD gwarantuje dalszy rozwój oprogramowania w przyszłości.

Pełna kompatybilność z formatem DWG
Podstawowym formatem plików w programie GstarCAD jest format DWG. Co istotne, GstarCAD szybko i bezproblemowo wczytuje wszelkie pliki DWG, także te utworzone wcześniej w programie AutoCAD( w wersji od 2,5 do 2015).

Wyjątkowa wydajność
GstarCAD oferuje pełną integrację z systemami Microsoft Windows oraz unikalne cechy zwiększające produktywność m.in.: MDI (wielokrotne, równoczesne otwarcie rysunku); Drawing Explorer, pozwalający na przeglądanie i wymianę zawartości rysunku w oparciu o funkcję drag-and-drop, a także możliwość dostosowania menu i przybornika bez konieczności programowania. GstarCAD posiada również pokaźną i ciągle powiększającą się bibliotekę profesjonalnych nakładek branżowych, w tym tak znane produkty jak CADprofi, Pakiet GeoX czy eCAD. Dzięki integracji ActiveX, możesz wstawiać rysunki GtarCAD (lub ich część) do aplikacji z pakietu Mircosoft Office lub schematów Visio2000 Technical Edition.

Wsparcie dla 64-bitowej architektury
GstarCAD obsługuje architekturę 64-bitową i pozwala na wykorzystywanie całej pamięci fizycznej. Dzięki temu użytkownicy mogą bez problemu otworzyć oraz efektywnie pracować na wszelkich dużych projektach. GstarCAD w wersji 64-bitowej pozwala więc użytkownikom, na wykorzystanie pełnego potencjału posiadanego komputera.

Zgodność ze standardami
GstarCAD zapewnia z znakomitą kompatybilność GRXI/GRX w APIs oraz ogromną wydajność interpretera LISP.

Najwyższa stabilność
Oprogramowanie w GstarCAD zostało podzielone na moduły, co pozwala na wprowadzanie szybkich poprawek i udoskonaleń już na wczesnym etapie rozwoju produktu. Dzięki modularyzacji GstarCAD jest wolny od błędów, a ewentualne poprawki i dodatki nie spowalniają pracy, a także nie powodują ingerencji w cały system.

Sprawna komunikacja z innymi systemami CAD
Otwierając istniejący plik w formacie DWG, zapisany np. w programie AutoCAD® w wersji od 2.5 do 2012, nie stracisz żadnych danych, gdyż nie będzie miała miejsca żadna konwersja plików. Możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zaoszczędź pieniądze, zwiększ zyski, zredukuj ryzyko i zwiększ produktywność.

Zoptymalizowany silnik graficzny
GstarCAD posiada zoptymalizowany silnik graficzny, który w połączeniu z najnowszą technologią, powoduje odciążenie procesora i układów graficznych. Umożliwia to płynną i wydajną pracę nawet przy skomplikowanych zadaniach na dużych rysunkach.

Proste przełączanie interfejsów
GstarCAD daje użytkownikom możliwość szybkiego przełączania interfejsów (wstążkowy / klasyczny), bez potrzeby restartu programu.

Wygodna zmiana widoków
GstarCAD pozwala na niezwykle wygodną zmianę widoków, stylów wizualnych, rzutni i wielu innych ustawień.

Liczne opcje dla poleceń i okien dialogowych
W GstarCAD można wywoływać komendy na różne sposoby poprzez: menu, wstążkę, pasek narzędzi, linie poleceń. Kolejny atut GstarCAD stanowią opcje w oknach dialogowych, które są rozbudowane i intuicyjne dla użytkowników przyzwyczajonych do pracy w AutoCAD.

Skuteczny i szybki menadżer warstw
W GstarCAD ustawienia warstw są elastyczne i można w nich zmieniać kolor, szerokość i rodzaj linii na rzutni w przestrzeni układu. Program zapewnia wydajny menadżer warstw. Blokowanie i odblokowywanie warstw w GstarCAD jest szybkie i sprawne.

Eksport, import i publikowanie większej ilości formatów
GstarCAD obsługuje ogromną liczbę formatów. W programie możliwy jest m.in.: eksport w formatach dwfx, stl, eps, dxx, import z formatów sat, 3ds, wmf oraz publikowanie w PDF a także 3D DWF.

Powiększanie szczegółów
GstarCAD został wyposażony w funkcję Magnifier (lupa). Funkcja ta pozwala na podgląd skomplikowanych szczegółów projektu, bez konieczności powiększania całego rysunku.

Inne zalety GstarCAD:
 • Możliwość „przenoszenia" jednej licencji pomiędzy różnymi komputerami (dzięki opcjonalnemu kluczowi sprzętowemu USB)
 • Pełna wymianę danych z programem EXCEL
 • Możliwość wykorzystania skryptów Lisp/Vlisp
 • Współpraca z nakładkami branżowymi
 • Eksport projektów do plików BMP, WMF, EMF, SVG, DWF, EPS oraz PDF,
 • Wsparcie pracy z rysunkami dużych rozmiarów
 • Prosta i szybka praca z plikami rastrowymi
 • Możliwość zakupu licencji sieciowej

Otwarta komunikacja

GstarCAD posiada ogromne możliwości importowania i eksportowania wielu użytecznych i popularnych formatów. Program pozwala na m.in.:
 • Import-eksport plików DWG (openDWG), Plików DXF oraz SCR (skrypty)
 • Import plików .MNU (menu) oraz .DCL (dialog box)
 • Export plików WMF, EMF (Enhanced Metafile) oraz SLD (slajdy)
 • Czytanie plików BMP, GIF, JPG, TIF, obrazów PCX w plikach DWG
 • Opcjonalnie - możliwość zainstalowania modułu konwertującego rysunki z formatu PDF do DXF (PDF2DXF)

GstarCAD w obu wersjach: Standard i Professional wykazuje kompatybilność w zakresie:
 • listy poleceń (Command Line),
 • menu (.MNU),
 • plików skryptów (.SCR),
 • Hatch,
 • fontówi oraz fontów true type Complex linetypes,
 • Multiline Text,
 • Lightweight polyline,
 • Draw commands,
 • Audit & Recovery a także AutoLisp i ADS.

 • Sprawdź również: