• DesignCAD 3D Max 2018 PL

Doskonały program do projektowania 2D i 3D z obsługą DWG do wersji 2018.

Liczba stanowisk: 1
Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Angielska, Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
725.70
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

DesignCAD 2018  dzięki zaawansowanym funkcją umożliwia stworzenie dowolnego projektu 2D oraz 3D. Aplikacja DesignCAD 2018 to połączenie narzędzi do tworzenia płaskiego oraz przestrzennego . Świetna alternatywa dla drogiego AutoCAD, produktu kierowany dla osób, które rozpoczynają swoją pracę jako projektant.

 

Import i export DWG/DXF ( AUTOCAD 2018)

Designcad jest w stanie importować i eksportować pliki DWG/DXF d formatu Autocad 2018

Nowa funkcja skalowania ikon

DesignCAD umożliwia skalowanie ikon palet narzędziowych o rozmiarye 16x16 pikseli do rozmiaru 64x64 pikseli w krokach co 8 pikseli. Dzięki temu użytkownicy o ekranach o wysokiej rozdzielczości mogą przeskalować ikony do użytecznego rozmiaru

Nowe polecenie sterowania łukiem 

DesignCAD 2018 dodaje do istniejącego zestawu krzywych nowy typ obiektu. Teraz oprócz krzywych i krzywych Beziera mamy możliwość tworzenia krzywych kontrolnych (NURB) przy użyciu zarówno współczynników sześciennych, jak i kwadratowych. Krzywe kontrolne używają punktów otaczających do ograniczania kształtu krzywej, a nie jako zbioru punktów, przez które musi przechodzić krzywa.

 

Nowe polecenie: łuk styczny do 2 linii 

DesignCAD 2018 dodaje nowe polecenie łuk styczny do 2 linii, które rysuje łuk o określonym promieniu styczny do dwóch wybranych linii. Wynik jest podobny do łuku utworzonego przez polecenie Zaokrąglenia, ale nie przycina linii stycznych do punktów końcowych powstałego łuku

 

Nowa opcja tekstu: dynamiczne skalowanie 

DesignCAD 2018 dodaje nową opcję skalowania dynamicznego do polecenia Tekst. Gdy ta opcja jest włączona, tekst skaluje się automatycznie i proporcjonalnie między dwoma pierwszymi ustawionymi punktami; gdy jest wyłączony, tekst jest rysowany w określonym rozmiarze określonym w oknie dialogowym.

 

Poprawiony menadżer wstawiania 

Menedżer wstawiania nie usuwa natychmiast wybranych bloków, obrazów lub symboli - oznacza te wybrane do usunięcia, ale nie są one faktycznie usuwane z rysunku, dopóki nie zostanie naciśnięty przycisk "Zastosuj". Naciśnięcie przycisku "Anuluj" odznacza wybrane obiekty i pozostawi je w stanie nienaruszonym

 

Nowy normalny tryb cieniowania 

DesignCAD 2018 dodaje nowy tryb cieniowania OpenGL o nazwie "Normalna". Gdy ten tryb cieniowania jest aktywny, ścianki obiektów 3D skierowane w stronę aparatu są jaśniejsze niż te odwrócone od aparatu. Ułatwia to lokalizowanie i poprawianie nieprawidłowo wyrównanych ścianek rysunku.

 

Ulepszony silnik modelowania bryłowego 

DesignCAD 2018 ulepszył bazowy silnik bryłowy, dzięki czemu nowe, podstawowe obiekty bryłowe powstają w taki sposób, że normalne powierzchnie są zawsze zwrócone w kierunku zewnętrznej strony obiektu. Dotyczy to również nowych wyciągnięć i wytłaczania. Podobnie operacje Boole'a wykonywane na nowo utworzonych obiektach powodują bardziej spójne normalizacje powierzchni niż w poprzednich wersjach.

 

Nowe funkcja szczelności brył 

DesignCAD 2018 dodaje nowe polecenie, aby sprawdzić wybrane bryły pod względem szczelności. Ponadto podczas wykonywania operacji boolowskich sprawdza wynik pod kątem przerw w siatce i ostrzega, jeśli zostaną wykryte.

 

designcad 2018

  • Sprawdź również: