• Cinema 4D Visualize R19

Popularna aplikacja dla architektów, fotografów i projektantów

Rodzaj licencji Elektroniczna
Zawartość pakietu Licencja na program
Brak towaru
8525.00
Wpisz swój e-mail
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0

Popularna aplikacja dla architektów, fotografów i projektantów


Nieważne, czy chcesz wizualizować telefon komórkowy, budynek, samochód czy cokolwiek innego, Cinema 4D Visualize R19 dostarczy ci wszystkich narzędzi do szybkiego uzyskania fantastycznych obrazów i animacji z ustalonym przez Ciebie poziomem realizmu.

Program w tej wersji oferuje pełny zestaw narzędzi do modelowania, przypisywania tekstur, renderowania i wiele innych możliwości Dodatkowo wersja Visualize oferuje zaawansowane opcje renderingu (Globalna Iluminacja, fizyczne niebo lub rendering szkicowy), ogromne biblioteki scen 3D, tekstur, oświetlenia i innych materiałów, które możesz natychmiast wykorzystać w swojej pracy.

Cinema 4D Visualize R19 posiada bardzo rozbudowane opcje importu, które pozwalają na pracę z modelami z szerokiej gamy aplikacji 2D i 3D. Zapewniono obsługę wielu wiodących producentów oprogramowania trójwymiarowego CAD, tj. VectorWorks, ArchiCAD czy Allplan.
Możesz tworzyć proste spacery wirtualne czy wizualizacje, ale możesz także o wiele więcej. Twórz superrealistyczne wizualizacje czy animacje w sposób niemożliwy do uzyskania w rzeczywistości. Cinema 4D Visualize R19 to przełom ograniczeń twojej wyobraźni.

  • Sprawdź również: