• Kategorie
  • Ashampoo 3D CAD Architecture 6

Program do projektowania 3D

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
Zawartość pakietu Licencja na program
339.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

Ashampoo 3D CAD Architecture 6 jest dla tych, którzy chcą pobudzić do życia swoją wizję. Zintegrowany kreator krok po kroku pozwoli uzyskać zamierzone efekty w mgnieniu oka. 2D, 3D i widok dzielony pozwala na bieżące monitorowanie projektu i uniknięcie brakujących lub sekcji wymagających dopracowania. Bez względu na to, czy budujesz, czy tylko ponownie dekorujesz swój dom - zobacz jak będzie wyglądał projekt ostateczny!

 

Importuj miliony obiektów 3D z łatwością

Nowy Ashampoo 3D CAD Architecture 6 wspiera ładowanie i edycję oraz zapisywanie do różnych nowych formatów obiektów 3D. Daje to dostęp do milionów obiektów w formacie 3D! Wystarczy je zaimportować i dodać do projektu! Dzięki wsparciu modeli przeznaczonych dla aplikacji SketchUp i Collada, możesz wykorzystać ogromną ilość dostępnych wszędzie modeli także z innych aplikacji.

Planuj na własną rękę i odkrywaj możliwości

Bez względu na to, czy tylko bawisz się w dom marzeń, czy planujesz go wybudować - Ashampoo 3D CAD Architecture 6 ma wszystko to, czego potrzebujesz. Sprytne kreatory pozwolą uniknąć błędów, liczne obiekty i zastosowania są gotowe do instalacji. Realizm do ostatniego szczegółu - nic nie może pójść nie tak podczas tego procesu.

Instalacje fotowoltaiczne pełną parą!

Pomocne porady pozwalające na dodawanie elementów fotowoltaicznych w kilka minut. Dla systemów dachowych możesz określić ich wygląd, wybrać moduły z katalogu obiektów i ich umiejscowienie na etapie tworzenia. Program automatycznie określi ustawienia dachu oraz najlepsze umiejscowienie modułów. Po skonfigurowaniu, instalacja fotowoltaiczne zostanie dodana do Twojego planu.

Ogromna oszczędność czasu dzięki rasteryzacji elementów

Popularny planer powierzchni został rozszerzony o elementy rasterowane w 3D, dzięki czemu możesz tworzyć nowe wiersze i kolumny elementów 3D automatycznie. Dodawaj powierzchnie 3D do pojedynczych ścian czy całych budynków w kilka kliknięć. Liczba opcji użycia tej funkcji nie ma końca! Elewacje, ocieplenia, lamperie, płyty naścienne, panele podłogowe i wiele więcej wraz z dokładnymi obliczeniami ilości elementów.

Chcesz coś udekorować ponownie?

Ashampoo 3D CAD Architecture 6 to także doskonałe narzędzie do redekoracji Twojego domu i ogrodu. Zaprojektuj wszystko doskonale i zobacz jak będzie wyglądał Twój przyszły dom. To najprostsza droga do uniknięcia niespodzianek i rozczarowań. Wszystko pasuje w idealnej harmonii. Dzięki ogromnej ilości mebli, dekoracji i roślin, możesz uwolnić swoją kreatywność. A dla większego realizmu, program może zasymulować oświetlenie i efekty cienia.

Łatwiej i bardziej intuicyjnie dzięki interfejsowi wstążki

Ashampoo CAD 3D Architecture 6 korzysta z interfejsu wstążki, który grupuje najważniejsze funkcje logicznie i tematycznie. Zamiast nawigowania pomiędzy wieloma paskami narzędzi z małymi ikonami, teraz wszystko znajdziesz logicznie i intuicyjnie poukładane w jednym miejscu. Nowy, szybki dostęp pozwala na błyskawiczne wykorzystanie ulubionych funkcji i oszczędzenie czasu oraz nerwów! Naturalnie, możesz zawsze wrócić do klasycznego menu.

 

Nie ważne, czy planujesz dom swoich marzeń, czy tylko go upiększasz, Ashampoo 3D CAD Architecture 6 oferuje mnóstwo nowych opcji! Możesz zaimportować obiekty z aplikacji SketchUp i Collada, oraz uzyskać dostęp do milionów innych. Planowanie fotowoltaicznego systemu nigdy nie było łatwiejsze i bardziej precyzyjne w przypadku dużych i przestronnych obszarów - teraz to żaden problem, dzięki wsparciu rasteryzacji elementów. Naturalnie, wchodzą w to obliczenia pomagające dobrać idealne rozwiązania. Możesz także odbijać obiekty 3D oraz symbole 2D z łatwością. Masz duże plany? Ashampoo 3D CAD na pewno Cię nie zawiedzie!

 

  • Zyskaj dostęp do wielu nowych obiektów z aplikacji SketchUp i Collada poprzez opcję importu
  • Planuj dachowe instalacje fotowoltaiczne
  • Innowacyjne rasterysowanie elementów 3D dla dużych obszarów
  • Potężna analiza obszaru dla dokładnych obliczeń i prezentacji
  • Bezproblemowe przerzucanie obiektów 3D i symboli
  • Liczne usprawnienia w silniku aplikacji:
  • Koloruj lub wypełniaj symbole 2D
  • Edytuj obszary dzięki planerowi powierzchni

  • Sprawdź również: