• Artlantis 2019

Artlantis - Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.

Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
3517.00 -5% 3341.15
Do końca promocji pozostało:
szt.
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0

Artlantis 2019 - Potężna aplikacja do renderowania


Artlantis - to połączenie Artlantis Render i Artlantis Studio w jedną potężną aplikację , integrującą wszystkie ich funkcje. Program oferuje cały zestaw sposobów prezentacji: perspektywy i widoki równoległe; oraz tworzenie obrazów, panoram, obiektów VR i animacji obliczonych w bardzo wysokiej jakości i rekordowym czasie!

 

Interfejs w Artlantis

 

Zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i wygodnym interfejsem. Artlantis jest łatwy w nauce i obsłudze. Przez cały czas, niezbędne narzędzia są pod ręką w pobliżu okna podglądu w czasie rzeczywistym, co pozwala zobaczyć wyniki każdej zmiany.

 

Artlantis - Widok 2D

 

Oprócz podglądu 3D Artlantis posiada również okno 2D, w którym można pozycjonować kamery lub edytować sekwencje, co ułatwia tworzenie ścieżek lub panoram.

 

Biblioteka punktów widokowych

 

Artlantis umożliwia zapisanie dowolnej liczby punktów widokowych, zarówno w perspektywie, jak i projekcji równoległej, a także edycję ich w dowolnym momencie, dostosowanie, ustawienie świateł, otoczenia lub shaderów.

 

artlantis 2019                                 
  ( Galeria przykładowych renderów )

 

Oświetlenie globalne

 

Dzięki Artlantis można szybko i łatwo stworzyć oświetlenie budynku w oparciu o orientację geograficzną i lokalizację oraz wybraną datę. Opierając się na obliczeniach natężenia napromienienia, Artlantis bardzo dokładnie ocenia energię świetlną na potrzeby symulacji promieniowania, dodając realizm do renderowanych obrazów.

 

Unikalne i uniwersalne

 

Obsługując formaty DXF, DWG, OBJ, FBX i 3DS, Artlantis jest kompatybilny z prawie wszystkimi programami do modelowania 3D obecnymi na rynku.

 

Specjalne wtyczki do ARCHICAD, Rhinoceros, Vectorworks, Autodesk Revit, SketchUp and Arc + umożliwiają export  to Artlantis.

 

400+ katalog mediów

 

Katalog mediów Artlantis jest bogaty w obiekty 3D i jest ustawiony intuicyjnie dla łatwej nawigacji. Pakiety mediów są dostępne do zakupu w zintegrowanym Sklepie.

PDF Document