• Artlantis 2019 Upgrade z wersji 7

Silnik renderujący, zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem.

Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa: Angielska, Polska
1737.99
szt.
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0

Artlantis 2019 - Potężna aplikacja do renderowania


Łącząc w sobie cechy Artlantis Render i Artlantis Studio w jednej potężnej aplikacji, Artlantis 2019 wyróżnia się wieloma nowymi funkcjami maksymalizującymi dokładność renderowania i podnoszącymi Twoje renderingi architektoniczne na nowy poziom!

 

Upgrade z wersji 7

 

Unikalne i uniwersalne

 

Obsługując formaty DXF, DWG, OBJ, FBX i 3DS, Artlantis jest kompatybilny z prawie wszystkimi dostępnymi na rynku "modelarzami 3D".

 

Specjalne wtyczki do ARCHICAD, Rhinoceros, Vectorworks, Autodesk Revit, SketchUp i Arc + umożliwiają eksport do Artlantis.

 

Interfejs w Artlantis

 

Zaprojektowany z niezwykle przejrzystym i ergonomicznym interfejsem, Artlantis jest łatwy w nauce i obsłudze. Przez cały czas, wszystkie niezbędne narzędzia są wyświetlane na ekranie podglądu, co pozwala zobaczyć wyniki każdej zmiany.

 

Widok 2D

 

Oprócz podglądu 3D, Artlantis posiada okno podglądu 2D do pozycjonowania punktów widzenia i ich sekwencji, co ułatwia tworzenie ścieżek eksploracji lub panoram.

 

Artlantis 2019 zabezpieczony jest kodem programowym.


Narzędzie do wstawiania obiektów

 

Dzięki nowemu narzędziu do wstawiania obiektów w Artlantis 2019, metoda obliczania wstawiania modeli 3D została całkowicie przeprojektowana dla prostszego i bardziej płynnego użytkowania. Użytkownik będzie prowadzony krok po kroku we wprowadzaniu projektu 3D do wybranego przez Ciebie środowiska. Symulacja budynku w jego przyszłym środowisku jest łatwiejsza niż kiedykolwiek!

 

Narzędzie do roślinności

 

Przygotuj swój projekt z roślinnością w zaledwie kilka sekund! Udoskonalone narzędzie do roślinności pozwala na wybór pomiędzy metodą "przeciągnij i upuść jeden po drugim", a automatycznym przykryciem stref roślinnością wieloelementową.

 

Automatyczna ekspozycja

 

Kontroluj ekspozycję renderowania za pomocą prostego suwaka; Twój render zawsze korzysta z najlepszych możliwych ekspozycji.

 

Katalog z mediami

 

Najprostszym sposobem odzwierciedlenia stylu renderowania i wyróżnienia projektu jest dodawanie obiektów do sceny. Artlantis 2019 wprowadza wzbogacony katalog multimedialny zawierający realistyczną trawę 3D, szeroką gamę postaci i pojazdów, które z łatwością ozdobią Twoje projekty.

  • Sprawdź również: