• Able2Extract Professional 14

Jedyny pakiet PDF, którego potrzebujesz: twórz, konwertuj, podpisuj, OCR, edytuj i przeglądaj PDF.

Okres ważności Licencja wieczysta
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Mac OS, Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Zawartość pakietu Licencja na program
689.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0

Able2Extract Professional - Konwertuj, twórz i edytuj dokumenty

 

Edycja tekstu PDF

Dodaj nowy lub usuń istniejący tekst PDF bezpośrednio w oknie podglądu. Modyfikuj linie i bloki tekstu płynnie dostosowując czcionkę, kolor i rozmiar tekstu.

 

Przeliczanie Punktów

 

Dostosuj konwersję, wybierając stronę, akapit lub nawet pojedynczą linię do konwersji.

PDF do Word

 

W prosty sposób przekształć kluczowe treści PDF w kompletne dokumenty Word, które można edytować. Wybierz z dostępnych opcji wyjściowych programu Word: Ramki, standardowe i tekstowe, dla różnych poziomów edycji. Konwersja PDF do DOCX, DOC.

 

PDF do Excela

 

Wybierz pomiędzy automatyczną i niestandardową konwersją plików PDF do Excela, aby przekonwertować złożone dane tabelaryczne PDF do programu Microsoft Excel z najwyższą precyzją i zapomnieć o czyszczeniu źle sformatowanych wyników wyjściowych.

 

Konwersja serii

 

Zautomatyzuj proces konwersji, ustawiając w kolejce duży wolumen plików PDF, a nawet całe katalogi. Konwersja plików PDF do szerokiego zakresu formatów od MS Office do AutoCAD.

 

PDF do PowerPoint

 

Przeniesienie treści wizualnych i biznesowych prezentacji PDF do edytowalnych slajdów PowerPoint. Edytuj i dopracowuj swoją treść przewodnią w programie Microsoft PowerPoint.

 

PDF do AutoCAD

 

Odzyskiwanie rysunków CAD poprzez konwersję PDF na DWG i DXF, z zachowaniem grafiki wektorowej i tekstu. Możesz swobodnie pracować z danymi wyjściowymi konwersji w innych aplikacjach CAD.

 

PDF do obrazów

 

Konwersja PDF do obrazów JPG, BMP, PNG, TIFF i GIF. Zastosuj specyficzne ustawienia obrazu do konwersji, takie jak DPI, rozdzielczość obrazu, szybkość animacji GIF, jakość JPEG i inne.

 

PDF do Publisher

 

Konwersja plików PDF do formatu Publisher w celu odzyskania, edycji i interakcji z treścią PDF bezpośrednio w programie Microsoft Publisher. Ulepszanie treści przeznaczonych do druku profesjonalnego.

 

 

Formaty PDF do formatów Open Source

 

Konwersja PDF do formatów natywnych do OpenOffice i LibreOffice: Writer (ODT), Calc (ODS) i Impress (ODP).

 

 

 

 

Able2Extract Professional 12 - WERSJA TESTOWA

Able2Extract Professional 12
  Oprogramowanie Able2Extract Professional 12 pobrane z poniższych linków można używać bezpłatnie  - przeważnie przez 30 dni

 

Able2Extract Professional 12  . Oprogramowanie zawiera sporo nowych funkcji.   Download    

  • Sprawdź również: