• Kategorie
  • ABBYY FineReader 15 Standard

ABBYY FineReader 15 Standard - Oprogramowanie do przeznaczone do pracy z plikami PDF

Okres ważności:
Licencja wieczysta
Liczba stanowisk 1
Rodzaj licencji Elektroniczna
System operacyjny Windows
Typ licencji Do użytku komercyjnego lub prywatnego
Wersja językowa Polska
869.00
szt.
Cena przesyłki 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

ABBYY FineReader 15 Standard - to kompleksowe oprogramowanie PDF, które daje możliwość użytkownikowi wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.

Program redukuje ograniczenia powodowane przez niedostępne, nieprzeszukiwalne dokumenty i informacje; obiegi dokumentów obejmujące wersje papierowe i cyfrowe; zadania wymagające korzystania z wielu programów. Dzięki temu pracownicy przetwarzający informacje mogą skupić się na swoich obszarach specjalizacji, zamiast tracić czas na zawiłościach zadań administracyjnych.

 

ABBYY FineReader 15 Standard

 

Optymalizuj przetwarzanie dokumentów

 

Digitalizuj, odzyskuj, edytuj, zabezpieczaj, udostępniaj i współpracuj przy dowolnego rodzaju dokumentach w jednym procesie.

 

W pełni wykorzystaj dokumenty PDF

Edytuj cyfrowe i zeskanowane dokumenty PDF z niespotykaną łatwością: poprawiaj całe zdania i akapity, a nawet zmieniaj układ dokumentu.

 

Digitalizuj obieg dokumentów

Włącz papierowe dokumenty do cyfrowego środowiska pracy dzięki opartej na sztucznej inteligencji technologii OCR. Ułatw sobie codzienną pracę.

 

Co sprawia, że oprogramowanie FineReader jest wyjątkowe?

  • Natychmiastowe rozpoznawanie w tle umożliwia bezpośrednią pracę z nieprzeszukiwalnymi dokumentami PDF
  • Duża liczba języków rozpoznawania, w tym inteligentne wykrywanie języka dokumentu i obsługa dokumentów wielojęzycznych
  • Lider w branży OCR dzięki wyjątkowej jakości przetwarzania OCR

image

  • Sprawdź również: