• A posteriori Pro

Rodzaj licencji Elektroniczna
2435.40
szt.
Cena dostawy 0
Dostawa elektroniczna 0
Dostępność Duża dostępność

A posteriori PRO - jest znana i ceniona aplikacja przeznaczona do analizowania danych gromadzonych w systemach wspomagających zarządzanie. Dzięki odpowiedniej funkcji można zintegrować go z większością takich systemów. Aplikacja może wykonać nieograniczoną liczbę analiz. Przy projektowaniu zadbano szczególnie o maksymalną czytelność wyników analiz.

Ważnym częścią aplikacji są wykresy, dlatego posiadają one funkcjonalność bogatej nawigacji - obracania, zmiany skali, powiększania, pomniejszania oraz przesuwania w dowolne miejsce na ekranie. Graficzna prezentacja wyników ułatwia obserwację danych. Analiza tendencji zniżkowych czy zwyżkowych na wykresie jest znacznie czytelniejsza niż w tabeli danych.

Tabela stanowi element wspierający wykres jednak osoby preferujące pracę na danych liczbowych mogą posługiwać się nią podobnie jak wykresem i dostosowywać sposób wizualizacji do bieżących potrzeb.  Analizy, graficzne i tabelaryczne, posiadają nieograniczony drill-down, który daje możliwość uszczegóławiania wyników i prowadzenia analizy niemal w dowolnym kierunku. Każdą wykonaną analizę można zapisać na dysku i ponownie wykorzystać ją w dowolnym czasie. Program pozwala też na eksportowanie danych do plików formatu xls lub xlsx, które można otwierać przy pomocy dowolnej aplikacji czytającej te formaty.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia