Publisher 2013 PL

Microsoft
Produkt jest: Nowy, Dostępny Numer katalogowy: 164-07056 Producent: Microsoft Dodano: 29 stycznia 2013
422,96 zł + 23% VAT 520,24zł brutto
Program Microsoft Publisher 2013 ułatwia tworzenie, personalizowanie i udostępnianie szerokiej gamy profesjonalnej jakości publikacji i materiałów marketingowych.

  • Z programem Publisher 2013 można z łatwością przekazywać swoje przesłanie w różnorodnych publikacjach, oszczędzając czas i pieniądze. Teraz możesz tworzyć zawartość wysokiej jakości, nie mając doświadczenia w zakresie projektowania grafiki — bez względu na to, czy są to broszury, biuletyny, pocztówki, kartki z życzeniami czy biuletyny elektroniczne. Publisher 2013 to dobrze wykonana praca już za pierwszym razem.
  • Korzystaj z ulepszonych narzędzi do edycji obrazu, w tym z możliwości przesuwania, powiększania i przycinania obrazów i symboli zastępczych obrazu, które umożliwiają błyskawiczne zastępowanie obrazów z zachowaniem układu strony.
  • Projektuj i reorganizuj strony jak profesjonalista dzięki nowej technologii wyrównania obiektów — prowadnice wizualne pomagają bez wysiłku wyrównywać i ustalać położenie zawartości.
  • Wyświetlaj podgląd wydruku całej strony z mnóstwem narzędzi układu strony i regulowanymi ustawieniami wydruku w nowym widoku Backstage.
  • Bezpośrednio w programie Publisher 2013 twórz dynamiczne publikacje w krótkim czasie, wklejając i dostosowując bloki konstrukcyjne zawartości, zarówno te wbudowane, jak i stworzone przez społeczność programu Publisher. Do wyboru są liczne elementy strony, takie jak paski boczne i sekcje, jak również kalendarze, obramowania, reklamy i inne.
  • Skorzystaj z profesjonalnie wyglądających efektów do tekstu, kształtów i obrazów, takich jak miękkie cienie, odbicia i funkcje OpenType, np. ligatury i stylistyczne zamienniki. Bezpośrednio z poziomu programu Publisher możesz nawet przeszukiwać swoje albumy online w usługach Facebook, Flickr i innych, a także dodawać do dokumentu znajdujące się w nich obrazy bez zapisywania ich wcześniej na komputerze.
  • Jeśli zaimportujesz wszystkie obrazy do jednej kanwy, możesz je swobodnie zamieniać miejscami w projekcie, przeciągając i upuszczając.
Ładowanie...